Skocz do zawartości

elo here prośba o ub


elo here

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.):elo here
Godzina, data zdarzenia:

30.07.2018 - 10:05:42


Mapa:de_dust2002 (chyba)
Opis zdarzenia: Gram sobnie normalnie, strzelam banie a tu nagle ban za "czitowanie" śmiechłem, to jakiś żart czy co? Prawdopodobnie nawet cię na spekcie nie było, bez jaj, proszę o szybkie UB
STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:1596854784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, admin pedał i zbanował nawet nie patrząc xD

 

A tak na poważnie, siedziałem na specie i obserwowałem Twoją grę (ale wg Ciebie nie). Widziałem, że coś nie tak się dzieje z Twoim celownikiem, dlatego dostałeś bana.

Link do dema: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1807300948-de_dust2002.dem.zip

11:30 (około) wejście na serwer

11:42 strzał i przeskok celownika na głowę. Potem celownik śledzi cel, nienaturalnie dla ludzkiej ręki

11:50 strzał i przeskok

12:05 strzał kilometr obok i trafienie?

12:13 przeskok

12:27 strzelasz obok i trafisz

akcja 12:55-13:00

 

Dla mnie wystarczy na podtrzymanie bana, jeżeli się z tym nie zgadzasz, daj kontrrozpiskę oraz czekaj na decyzję UBTeam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakiś żart czy co, ale po prostu strzelam  trochę można to nazwać "w panice" ruszam myszką obok głowy nie wiem jak ci to wytłumaczyć ale na pewno nie jest to zaden aim, poproszę kogoś innego o sprawdzenia bo dla mnie to jakiś spóźniony prima aprilis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...