Skocz do zawartości

Screenshoty, GunXpMod


Baal

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Baal
Godzina, data zdarzenia:  2018-08-03, godz. ok. 20:15 
Mapa: gg_(...)    -     Wybaczcie mi, lecz nie pamiętam nazwy tej mapy, ponieważ nie jest ona standardową i nigdy wcześniej na niej nie grałem. 
Link do screenów: https://megawrzuta.pl/download/0d1b4e6359e5436d9941035bf684c96b.html - to pierwszy lepszy hosting jaki znalazłem. Żeby pobrać trzeba troszkę przescrollować w dół.
STEAM_ID / IP: 78.10.93.217

Opis: W momencie kiedy admin robił mi screenshoty właśnie przeglądałem konsolę, ponieważ chciałem przeczytać co chwilę przed tym gość do mnie pisał, przez co 3 z 5 screenshotów raczej nie będzie dało się zweryfikować. Mam nadzieję, że nie będzie to wielki problem i prosiłbym w tej sytuacji o wyrozumiałość, gdyż, jak to zwykle bywa, nie miałem pojęcia, że w tym właśnie momencie admin robi mi screeny. :1f60a:

EDIT:     Nazwa mapy: gg_bat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, Baal napisał:

Nick: Baal
Godzina, data zdarzenia:  2018-08-03, godz. ok. 20:15 
Mapa: gg_(...)    -     Wybaczcie mi, lecz nie pamiętam nazwy tej mapy, ponieważ nie jest ona standardową i nigdy wcześniej na niej nie grałem. 
Link do screenów: https://megawrzuta.pl/download/0d1b4e6359e5436d9941035bf684c96b.html - to pierwszy lepszy hosting jaki znalazłem. Żeby pobrać trzeba troszkę przescrollować w dół.
STEAM_ID / IP: 78.10.93.217

Opis: W momencie kiedy admin robił mi screenshoty właśnie przeglądałem konsolę, ponieważ chciałem przeczytać co chwilę przed tym gość do mnie pisał, przez co 3 z 5 screenshotów raczej nie będzie dało się zweryfikować. Mam nadzieję, że nie będzie to wielki problem i prosiłbym w tej sytuacji o wyrozumiałość, gdyż, jak to zwykle bywa, nie miałem pojęcia, że w tym właśnie momencie admin robi mi screeny. :1f60a:

 

Niestety mi nie działa megawrzuta. Proszę wrzuć paczkę na zippyshare.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

a867008b54cb7.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...