Skocz do zawartości

Kilka pomysłów :)


Av3Ngi$

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Łukasz i część pewnie osób mnie po nicku z serwera kojarzy. :) Mam kilka pomysłów:

1) Przede wszystkim asysty, często zdarza się że zbijemy komuś 80 hp+ a ktoś nam go dobije. My wtedy nie dostaniemy nic a zrobiliśmy praktycznie całą robotę. Może zrobiło by się że osoba która dobiła dostaje 2pkt a osoba która zadała ponad 70/80 hp dostanie 1pkt lub też 2pkt.

2) Sklep na serwerze. Za każdego fraga dostajemy 300$ i w końcu każdy z nas uzbiera te 16 tyś. Może wprowadzić komendę /sklep lub /lotto za 10/16tyś. a nagrodą będzie exp w losowej ilości np. przedział 30-100expa.

3)Większy killstreak - kilka razy udało mi się dobić do killstreaka 30+ jednak od chyba 18 fragów nic już się nie dostaję więc nawet lepiej zginąć i nabijać od nowa kille. Fajnie by było wprowadzić lepsze nagrody za np. 30 lub 40 fragów z rzędu np. 300/500 expa.

 

To póki co wszystkie pomysły czekam na opinię innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Było już przerabiane dużo razy i opiekun się nie zgodził. Wątpię by zgodził się teraz.

2. Pomysł bardzo dobry. Jestem za. 

3. Największy killstreak to 20, nawet nie pamiętam ile się za to dostaje (chyba 20 exp), ale 300/500 to o wiele za dużo powyżej tej dwudziestki. Przykład: 25ks - 30 exp, 30ks - 35/40 exp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...