Skocz do zawartości

140# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

@Madziaa<3 Hmmm ciekawe skąd pomysł na takie pytanie dnia :D

 

Dla mnie wszystkie wyżej wymienione rzeczy są jedną wielką fikcją stworzoną jedynie po to, aby zastraszać pewną grupę społeczeństwa podatną na wierzenia w takie zjawiska/istoty i koniec końców - czerpać ich kosztem korzyści. Aczkolwiek posiadanie świadomości, że takie rzeczy mogłyby mieć miejsce w realnym świecie napawa mnie ciekawością oraz poniekąd pozytywnymi emocjami (To uczucie, gdy siedzisz ze znajomymi na działce przy grillu a dookoła otacza was las pełen różnych tajemniczych zagadek...) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MroznY napisał:

@Madziaa<3 Hmmm ciekawe skąd pomysł na takie pytanie dnia :D

 

Dla mnie wszystkie wyżej wymienione rzeczy są jedną wielką fikcją stworzoną jedynie po to, aby zastraszać pewną grupę społeczeństwa podatną na wierzenia w takie zjawiska/istoty. Aczkolwiek posiadanie świadomości, że takie rzeczy mogłyby mieć miejsce w realnym świecie napawa mnie ciekawością oraz poniekąd pozytywnymi emocjami (To uczucie, gdy siedzisz ze znajomymi na działce przy grillu a dookoła otacza was las pełen różnych tajemniczych zagadek...) :D

Uważam Mroźny, że jesteś w błędzie, bowiem istnieją naukowe metody zbadania tego typu zjawisk i zostały one w ten sposób udowodnione. 

 

Nawracając do tematu. Owszem wierzę, że coś takiego istnieje, ponieważ jak wspomniałem są one jak najbardziej mierzalne. A wszystko co jest udowodnione naukowo jest prawdziwe, a nie jakiś tam Bóg, czy chuj wie raczyć co jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja jestem wręcz przekonana, że duchy istnieją. Jednak nie są to takie duchy jak w horrorach, które są złe i robią innym krzywdę. Są to po prostu dusze zmarłych ludzi. W sumie to nie raz słyszałam pukanie w ściany lub meble i ruszające się na przykład kwiaty na tych wiszących "doniczkach". Co ciekawe było to w miejscach (domach/mieszkaniach), w których wiem, że ktoś umarł. Mam tu na myśli na przykład mój poprzedni dom lub mieszkanie mojej cioci. Jednak za każdym razem, kiedy nocuje w poprzednim domu, nie mogę zasnąć bo zawsze słyszę coś niepokojącego. 

Demony, hmmm... Również istnieją. Koleżanki mama była na egzorcyzmie, nie pamiętam już gdzie. Mówiła, że zachowanie opętanej osoby jest prawie takie same jak w filmach o egzorcyzmach - czerwone, przekrwione oczy, zmieniający się głos, samoistnie siniaki na ciele pojawiające się i znikające po paru minutach  itp. 

 

@MroznY pomysł na to pytanie miałam w głowie już od chyba tygodnia. A, że dałam dziś po tej wiadomości to przypadek xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...