Skocz do zawartości

kurczak malutki ban bez ssow


kurczakmalutki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): kurczak malutki
Godzina, data zdarzenia: 22:24  15.08.2018
Mapa: de_westwood
Opis zdarzenia: Gralem sobie normalnie a gram dosyc dobrze i nagle z dupy glos " oj kurczaczku kurczaczku nie ladnie " po czym dostalem bana i zdazylem tylko napisac na u@ czemu ssow nie zrobiles szkoda mojego czasu na wbijanie lvli na gunxp....
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:57339282

 

 

Nick kurczak malutki
SteamID STEAM_0:0:57339282
SteamCommunity ID 76561198074944292
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitowanie
Wykonano 15.08.2018 - 22:24:28
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Guardian of Asgaard
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|Pochylnia.pl [GunXpMod][RESET 30.07][MODELE CS:GO][GXP] @ 1shot1kill.pl (de_eld
Wszystkie wygasłe bany 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś bana na de_westwood, ponieważ taka mapa nie istnieje na naszym serwerze, a na de_eldorado. Taki z Ciebie pro, że mapy nawet nie potrafisz poprawnie rozpoznać.

Osobiście oprócz tego co widziałem na wspomnianej mapie, postanowiłem sobie obejrzeć demo z poprzedniej mapy jaką była cs_office. A wygląda to następująco:

 

Rozpisywana mapa: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1808152203-cs_office.dem.zip

Mapa na której dostał bana: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1808152223-de_eldorado.dem.zip

 

CS_OFFICE:

- około 5 minuty wejście na serwer

- 5:15 - 5:20: jak wytłumaczysz te przeskoki? +B

- 5:20: nawet nie celujesz ręcznie, co widać ewidentnie, że czymś sobie pomagasz, celownik dziwnym trafem SAM leci za hitboxem głowy +B

- 5:25 - 5:29: strzela do przeciwnika w oknie, nagle celownik leci za głową gościa co przebiegał w międzyczasie +B

- 5:35 z dupy przeskok +/-B

- 5:57 prefire z przeskokiem +B

- 6:14 to samo

 

Dla mnie wystarczy na bana za czitowanie. Jeżeli jesteś taki kozak, to pograj po pierwsze bez aima, a po drugie naucz się, że na to się nie robi screenów.

Poprosiłem na de_eldorado Mr.X o ocenę gracza, gdzie również stwierdził, że nie grasz czysto. @Mr.X jak chcesz, możesz rozpisać demo ze wspomnianej mapy, jak również potwierdzić moje słowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Office:
2:22 wejście (informacyjnie)

3.00 prefire +/-

4.29 przeskok na głowę

5.06 przeskok, celownik daleko od modelu, a model dostaje od Ciebie obrażenia

5.15 - 5. 20 To samo

5.25 ładny przeskok

5.28 kolejny przeskok

5.33 kolejny przeskok nawet nie widząc modelu, celownik juz na nim był

5.37 dobrze przeciwnika jeszcze nie widać ten idealnie w niego celuje i strzela

5.48 szejk

5.59 prefire idealnie w model

6.48 szejk

7.30 przeskok

8.03 przeskok

8.05 przeskok

Ban zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...