Skocz do zawartości

Pacha Prośba o Ub


Pacha

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły bana page.png
Nick Pacha
SteamID STEAM_2:0:442286850
SteamCommunity ID 76561198844839428
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Aktywny?
Wykonano 20.08.2018 - 17:11:40
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Veni Vidi Vici
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|Pochylnia.pl [GunXpMod][RESET 30.07][MODELE CS:GO][GXP] @ 1shot1kill.pl (gg_33_
Wszystkie wygasłe bany

0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjasnij mi wtf? Skoro kurwa gralem w pl i bylo ok wrocilem do drugiej chaty i z dupy dostaje bana to jest cos nie tak. Chyba ze sie myle to oswiec moj umysl. Skoro nie macie rejestracji nickow in game i sie podszywaja a tu widze jeszcze jajies insynuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, nie ma znaczenia czy grałeś w PL, na Haiti czy na Marsie. Widocznie ktoś się pod Ciebie podszył (i to kilka razy co widać na powyższym screenie), skorzystał sobie z danej broni (z tego co widze to i ja Ciebie banowałem za WH na AUG'u) a Ty teraz musisz za to beknąć. "Skoro nie macie rejestracji nickow in game i sie podszywaja a tu widze jeszcze jajies insynuacje". Fakt, darmowego hasła na nick obecnie nie mamy ale co jest trudnego w poświęceniu około 3 zł, żeby mieć taką możliwość na 365 dni! No chyba, że jest jeszcze opcja taka, że sobie czitowałeś i teraz próbujesz zrobić nas w konia. Tego się już raczej nie dowiemy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...