Skocz do zawartości

Prośba o unbana Wlosiemandero


Wlosiemandero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem bana na serwerze Gun Xp z powodem używania nielegalnego oprogramowania używałem go zaledwie 4m na swoje usprawiedliwienie mam to że bardzo ciężko wyjść z pistoletów gdy cię zabijają ciągle maszynówkami. Bardzo proszę o unbana bo chciałbym dziś jeszcze zagrać na tak fajnym serwerze i wyjść legalnie z pistoletów. A proszę administracje o chociaż zaglądnięcie na moje odwołanie z poważaniem WloSiemandero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ban to się wypowiem:

 

Po pierwsze: zastosuj się do obowiązującego wzoru w tym dziale, który dotyczy pisania tematów z prośbą o UB

Po drugie: oszustwo to oszustwo i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia. Zostałeś przyłapany na gorącym uczynku. Nawet nie próbuj mi tu ściemniać, że ciężko wyjść z pistoletów gdy wszyscy mają maszynówki, bo to jest wierutna bzdura. A mówię to z bardzo wysokim przekonaniem, ponieważ przed poprzednim resetem dokonałem tego aż czterokrotnie!

 

Zatem jak w powodzie bana: wio do pieca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że to jest mój ostatni post w tym temacie. Płacz i zgrzytanie zębów Ci tutaj nie pomoże. Do tego jeszcze wchodzi w grę próba przekupstwa. Zostałeś zbanowany słusznie i nie ma w ogóle takiej opcji, żebyś dostał UB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...