Skocz do zawartości

247# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sobie Bartek, mieszkam w malutkiej wsi w województwie lubelskim. Mam ogromny dystans do siebie i do wszystkich żartów, nie jestem rasistą ani osobą, która demoralizuje innych tylko ze względu na wygląd zewnętrzny. Bardzo lubie sport (przede wszystkim piłke nożną i siatkówke) oraz gry komputerowe. Myśle, że jestem spoko osobą bo nie wdaje sie w bójki, nie zadaje sie z patologią, nigdy nie paliłem papierosów i nie mam zamiaru, a alkohol w przyszłości tylko w małych ilościach :) nie jestem od niczego uzalezniony i nauka jakoś dobrze mi wchodzi do głowy (dość dobrze sie ucze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam na imię Dominik, mam 17 lat i uczęszczam do szkoły branżowej pierwszego stopnia na profilu Elektryk (jakimś wybitnym uczniem nie jestem alee ważne, że przechodzę z klasy do klasy xDD). Mieszkam w województwie śląskim przy granicy Polski w mieście Jastrzębie-Zdrój obok Rybnika. Jestem wysokim blondynem, miły, koleżeński i pomocny (jeśli umiem, bądź nie jestem w stanie to nie pomogę :(). Można się ze mną pośmiać i pożartować, ponieważ mam poczucie humoru i dystans do siebie. Interesuję się piłką nożną, grami komputerowymi, muzyką i Madzią ( P.S.Kocham Madzię <3 ).  Lubię czasem wyjść z kolegami pojeździć na rowerze, pograć w piłkę czy ogólnie gdzieś połazić i się nudzić oraz grać i denerwować się z dziewczyną w Kanter Srajka 1.6. Zawsze staram się dotrzymać słowa. Niestety nikt nie jest idealny, mam kilka wad jak każdy inny człowiek np. bardzo dużo przeklinam albo często często denerwuję innych ludzi xd. Nie piję alkoholu ani nie palę papierosów a narkotyków nigdy nie tknąłem ani nie dotknę, gdyż cenię sobie moje zdrowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na imię mi mamusia i tatuś dali Magdalena, mam 22 lata, mieszkam w Stargardzie - kiedyś Szczecińskim, lecz nazwa zmieniona została 1 stycznia 2016 roku. Mam starszą siostrę, która na imię ma Marzena i ma 26 lat (stare, wstrętne babsko). Jestem dość niskiego wzrostu, ale to podobno zaleta :D Mam piękne niebieskie oczka, długie włosy koloru ciemnego blondu. Jestem dość leniwą osobą, ale jak coś trzeba zrobić, to zrobię od razu. Nie lubię zostawiać czegoś na później. Poza tym jestem niecierpliwa, tolerancyjna, trochę nieśmiała i bardzo uparta. Chętnie pomagam innym. Najbardziej w nauce, zwłaszcza w języku polskim. Lubię wkurwiać ludzi, podobno jestem chamska (nie uważam tak! szczerość to nie chamstwo :) ), uwielbiam zwierzęta. Jak na razie mam jednego kota i królika, ale w przyszłości chciałabym mieć ich trochę więcej. Na pewno będą to jakieś większe pająki i może wąż czy jaszczurka, agama. Słucham prawie wszystkiego, zależy co wpadnie w ucho, jednak najczęściej jest to muzyka elektroniczna czy inaczej zwana - klubowa (techno, electro, hands up, dubstep i tak dalej) oraz polskiego rapu, głównie Kaliego i Palucha i Paktofoniki/Kaliber44. Interesuję się piłką nożną, jazdą na rowerze, grami komputerowymi oraz wcześniej wymienioną muzyką. Nie lubię alkoholu, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi wypić dla towarzystwa. Palę papierosy (i nie tylko xD) od szóstej klasy podstawówki. Tak.... Wstyd się przyznać, ale taka prawda :D Nie przepadam za komplementami, choć sama ich prawię dużo, w szczególności tej głupiej, rudej pindzie @SpeedziK<3. W sumie to na tyle. Dziękuję, pozdrawiam. 

Kocham Speedzika :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...