Skocz do zawartości

BartusJumper Prośba o Ub


czlw

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): BartusJumper
Godzina, data zdarzenia: przed chwila
Mapa: 3daimdust2
Opis zdarzenia: normalnie sobie gsowalem i ban za cziting
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:88192488

Witam, chciałbym prosić o odbanowanie mojego konta na waszym serwerze AIM/HS, gdyż gram czysto i nie wspomagam się żadnymi skryptami, hyperscrollami, makrami. GSy (inaczej ducki) były wykonywane komenda bind mwheeldown +duck oraz z komenda fps_max 999 i fps_override 1 co umożliwiało mi  wykonanie tego. Komendy fps wykorzystałem do łatwiejszego (że tak się wyrażę w chuj łatwiejszego) wykonywania GS'ow, przez co to wyglądało jak czity. Chciałbym was bardzo przeprosić z całego serca za wykorzystywanie owych komend oraz moich umiejętności, które mogły przeszkadzać innym w grze, oraz chciałbym przeprosić admina, który musiał wykorzystać swój cenny czas na zbanowanie mnie. Proszę o odbanowanie mnie. Z góry dziękuję oraz pozdrawiam. Wesołych świąt. 

Edytowane przez czlw
stenziu kozak<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja! :)
Przepraszam z góry, że piszę post pod postem, lecz jestem do tego zmuszony, aby zwrócić waszą uwagę!

Chciałbym prosić o odbanowanie mojego konta na waszym serwerze, ponieważ minęło już 24 godziny!

Sądzę, że ten czas był wystarczający, aby rozpisać tak proste demo, które nie trwało długo.

Pozdrawiam. Życzę udanego sylwestra. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...