Skocz do zawartości

3 sprawy


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje

1. Zmienić czcionke na inną - na tej nie widać różnicy pomiędzy a - o   oraz niektórzy mówią, że jest mało czytelna

2. Dodać buźki z GG (gadu gadu)

3. Utworzyć wspólny serwer pomiędzy Pochylnią a Multi Headem typu ZombieMod lub PaintBall - byłby widoczny w tabeli u nas i na MH, ale jest mały problem z działem, bo nie zawsze to co zaproponujemy mogą sie na to zgodzić gracze z MH i na odwrót, więc jak utworzymy dział tylko u nas to wątpie żeby gracze z MH zakładali tutaj konto tylko, żeby napisać jakąś propozycje albo złożyć podanie. Gdyby ten pomysł został przyjęty główna siedziba tego serwera ma być na Pochylnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1 i 2 bez sensu? o.O Bez sensu to może być zdanie, które napisałeś bez ładu i składu :p

 

1 tu jestem za. Trudno odróżnić małe A od O.

2 w sumie też się przyda. Biedne te emotki teraz są xD

3 ZombieMod na pewno nie. Na tym gunwie już mało kto gra. Bardziej PB, ale wątpię żeby był "złączony" z MH. Albo tu albo tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dodam "kontrkomentarz" (:D) - po co na MH 4 GO MOD'y ? Zawsze któryś będzie stał pusty albo jego ilość graczy nie będzie przekraczać 5-6 osób. I właśnie jeden taki serwer przekształcić w PaintBall (bo widze chcecie go bardziej od ZombieModa) i sądze, że warto spróbować, bo jeden serwer na 2 sieci może sie udać, no ale ok, ostateczną decyzje podejmie Vister i Aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1. Jak będę przerabiał forum to się pewnie zrobi. 

2. Dodam niedługo jak macie swoje propki zróbcie temacik lub mi na PW wyślijcie to powybieram. 

3. Nie mam zamiaru współpracować z kimś z MH tutaj. Najlepszy przykład tego jest TS3. Nie muszę nic więcej pisać. Albo serwer jest tutaj i tylko tutaj albo tam. 

CL/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...