Skocz do zawartości

BumHeczot [t] - Prośba o UB


BumHeczot [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): BumHeczot [t]

Godzina, data zdarzenia: coś około 21:50 / 2019-01.05
Mapa: css_mirage
Opis zdarzenia: byłem dosyć zdenerwowany z powodu lagów (zbyt duży ping). Nie kryłem tego przed innymi graczami pisząc wulgarne treści na czacie. Gdy napisałem ,,No kurwa gdyby nie te lagi to bym cie rozjebał" dostałem bana na 1 dzień z powodu "obrazy" admin który mnie zbanował to MurarzTynkarzAkrobata. Rozumiem miał prawo dać mi bana ale według mnie za coś takiego ban na 1 dzień to przesada :) 
STEAM_ID / IP: Non Steam

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, BumHeczot [t] napisał:

,,No kurwa gdyby nie te lagi to bym cie rozjebał"

Za taki tekst nie dałbym Ci nawet bana. Dostałeś bo nieładnie wyzwałeś innego gracza, lecz niestety zapomniałem zrobić ssy a na demku tego nie ma, napisałem do Vistera o logi i teraz czekam, aż odpisze. 

21:46:33: "BumHeczot [t]<1213><STEAM_2:0:1557266293><TERRORIST>" say "wypierdalaj pajacu jebany"
"BumHeczot [t]<1213><STEAM_2:0:1557266293><TERRORIST>" say "bo ci wyjebe"
Po otrzymaniu bana na u@ ->
21:47:11: "BumHeczot [t]<1213><STEAM_2:0:1557266293><>" triggered "amx_chat" (text " no co kurwa ")
L 01/05/2019 - 21:47:12: "BumHeczot [t]<1213><STEAM_2:0:1557266293><>" triggered "amx_chat" (text " pajacu")
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...