Skocz do zawartości

294# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Według mnie silny człowiek to taki, który potrafi poradzić sobie ze swoimi problemami a słaby to jego przeciwieństwo. Ja uważam się za słabego człowieka, ponieważ nie zawsze umiem sobie poradzić ze swoimi problemami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny albo słaby hmm.. Zależy jak to rozumieć. Osoba silna fizycznie może być słaba emocjonalnie i nie radzić sobie z problemami, a osoba słaba fizycznie ale za to silnie emocjonalnie radzi sobie z problemami, albo może być osoba silnie fizycznie i emocjonalnie. Zależy o jakiej sytuacji rozmawiamy. 

Ale krótko odpowiadając na pytanie - TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rey nie chodziło o jakiś strongmenow czy pizdy na emocjach, ale o siłe psychiczna, może z tym drugim ma coś więcej wspólnego, ale odnosi się tylko do emocji, a to za mało. Słabi psychicznie ludzie nie tylko popadaja w depresje ale i nie potrafią z niej wyjść, wmawiają sobie i innym że to jest chroba , a to zmienia calkowicie ich światopogląd na to i reszte życia. Słaba psychika to też brak pomysłów na zaradzenie się z problemami , uzależnieniami i innymi gównami które tak na prawde siedzą tylko w bani, i od swojej glow powinno sie zaczynać walke z tym szitem. Niekoniecznie silna psychika to druga strona medalu, ta która sie nie opiera bujdom i walczy o swoje, bo każdy jest tym samym , bezsilnym człowiekiem i upada wiele razy. Nie uważam się za kogoś silnego, ponieważ nie jestem bogiem, mam tylko taki cel i może jest on osiągnięty dopiero w jakiś 20% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...