Skocz do zawartości

297# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

A co mam sądzić, chłop odwalił kawał dobrej roboty i jak wiadomo kiedyś musiał nadejść ten moment żeby sobie odpuścić. Tak czy owak, chylę czoła dla rzeczy, które się dokonały "spod jego ręki". A o tej całej akcji dowiedziałem się w zasadzie od znajomego w pracy i zaraz po powrocie do domu wklepałem w internet żeby dowiedzieć się o co kaman. Jak dla mnie to trochę chora akcja. Wyczytałem jedynie że ten cały prezydent miał jakieś "konszachty" z mafią. Czy to prawda? Nie wiadomo. Jeżeli rzeczywiście to cała ta akcja nie powinna wtedy aż tak dziwić. Sporo by się tu rozpisywać na ten temat ale nie ma sensu, każdy może odpalić filmik i obczaić o co chodzi albo po drążyć ten temat w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi też szkoda, że odchodzi, mimo że jakoś nie interesowałem sie na ten temat ale widząc opinie zrobił kawał dobrej roboty i mam nadzieje że tak zostanie.

A co to śmierci tego prezydenta no to mam takie zdanie, że musiał coś mocnego przeskrobać, nie spodobał sie nożownikowi jak i pewnie innym mieszkańcom i tak sie skończyło, bo wątpie jakby był normalny, sprawiedliwy itp to by nie dostał nożem

I jeszcze dodam co nonitek : Przez jednego jakiegoś nienormalnego typa co zabił prezydenta masa ludzi pisze o "niezawistnych polakach" - nie wszyscy są niezawistni, to że jedna czarna owca sie znalazła to nie znaczy, że całe stado ma umrzeć, cierpieć albo brać wine na siebie za tą jedną osobe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...