Skocz do zawartości

DzikuS - Prośba o Ub


DzikuS12321

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas grania:DzikuS
Godzina zdarzenia:19:17:51 Data zdarzenia:21.01.2019
Mapa:de_dust2_1337
Opis zdarzenia:Zostałem nie słusznie zbanowany przez admina: Zjarany Zgredek na serwerze "|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [RESET 06.01] [PROCOD 80001] [CS:GO] Pochylnia.pl 1shot1kill.pl " który stwierdził że mam cheaty na podstawie tego że rzuciłem na oślep granat i zabiłem gościa, który był niewidzialny. Powód bana: "wrzuc screeny na Pochylnia.pl" niestety Zjarany Zgredek jest mało inteligentny i nawet nie wszedł na specta mnie sprawdzić tylko od razu perm poleciał w związku z czym nie mam screenów zrobionych w cstrike, byłem 4 w rankingu na serwerze zanim dostałem bana więc moim zdaniem chyba świadczy to że jestem dobrym graczem i wiele osób mnie oskarża o cheaty a zadaniem administratora jest sprawdzić oskarżonego, czego najwidoczniej Zgredek nie potrafił zrobić. Chciałbym dodać jeszcze, że nie lubię się ze Zjaranym Wsiarzem który również z nami grał gdy dostałem bana a on z kolei koleguje się ze Zgredkiem także istnieje też podejrzenie,  że Wsiarz coś na mnie nagadał a dobry kolega zgredek od tak sobie mnie zbanował. Moim zdaniem administrator, który nie sprawdza graczy i od tak sobie ich banuje zasługuje na odebranie mu administratora a nie na ostrzeżenie ;). Czekam na jak najszybsze wyjaśnienie tej "publiki " oraz na odebranie administratora Zgredkowi ;] 
STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:74852318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Jak sam powód bana wskazuje, masz wstawić SS-y zrobione przez Admina w odwołaniu. Znajdziesz je pod nazwą HalfLifeXX.tga (gdzie XX zastępuje zakres liczb od 00 do 99). Spakuj je w jedną paczkę .rar i wrzuć na hosting zippyshare.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...