Skocz do zawartości

Dramat


Kojak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania : Kojak
Godzina, data zdarzenia:  27 lekko po północy (chwile temu)
 mapa : wiocha
Opis zdarzenia: biegam sobie dla zabawy przy zerowej koncentracji na grze więc wiadomka skill jak u siewarzaka czasem sie trafi w chopa a zazwyczyj kulki lecą w niebo po prostu "wyjebane bo na zwale" a tu ciach po 5 moze 10 minutach obserwcji "Admina" (cudzysłow bo to kpina) banik, a za co ? Aimbot !! No pięknie, celność 20% headshoot 2% i jeb koleś daje bana za Aimbota no draaaaamat panowie trzeba sie szanować a nie z byle bota robic admina. 

Albo się umie grać albo nie umie, albo sie zna na grze albo nie zna a jak sie nie zna to niech sie nie zaczyna.:) Tyle ode mnie polecam zweryfikować umiejetności Admina o ile sie nie myle yoogi mu bylo 

pozdroo


STEAwM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 14427112

 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Kojak 
[AMXBans] Powod : ' Aimbot ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pochylnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 14427112 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 91.150.148.122 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w głowie mi się nie mieści jak mogłeś w ogóle podejrzewać że gram na Aimbocie i tu wychodzą twoje umiejętności jako Admina aż strach pomyśleć ilu to juz "cziterów" pozbyłeś sie z serwera którzy po takim banie nie mieli ochoty pisać odwołania. W swojej kilkunastoletniej przygodzie z CS-em dostałem setki jak nie tysiace banów ale ten jest jeden z dziwniejszych i bezpodstawnych więc moge śmiało cie ulokować na szczycie listy "Adminów nieogarów".  

Jak mniemam bez obciążajacych mnie dowodów nalezy mi się ub więc z góry dziekuje i mam nadzieje że sytuacja sie nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...