Skocz do zawartości

siemandero :)


Rekomendowane odpowiedzi

ahoj pochylnio!

nazywam się Jan, jestem z Pobiela (taka mała wiocha parę km od Góry na północno-wschodniej granicy z wielkopolskim), jestem zeszłorocznym absolwentem rawickiego liceum, aktualnie chodzę do szkoły policealnej w Lesznie, gdzie tam studiuję grafikę komputerową. w maju, dokładnie 24 maja skończę 20 lat.

 

moje zainteresowania to sport (piłka nożna, trochę koszykówki, bo chodzę na mecze RKKS Rawii Rawicz, skoki narciarskie), jazda na rowerze, muzyka (słucham metalu, Metallici, raz byłem na ich koncercie 11 lipca 2014 roku. mam i gram na gitarze elektrycznej i akustycznej oraz na perkusji też gram), nowoczesna technologia no i oczywiście CS 1.6. a pod jakim nickiem ja gram to zapewne wiecie. :)

 

w kwietniu będą 3 mijały lata od momentu kiedy zadebiutowałem na swoim ulubionym serwerze COD MW3 400 lvl, na którym gram po dzień dzisiejszy. teraz gram prawie czwarty tydzień z rzędu na swoim ulubionym serwerze od momentu kiedy wróciłem po rocznej przerwie do CSa.

 

jeszcze też powiem o tej historii ze szkołą, bo kiedy byłem w pierwszej klasie liceum 2 LO w Rawiczu, to znikąd dowiedziałem się, że 2 LO przenoszą do 1 LO na ulicy Dąbrowskiego. pogodziłem się z tymi przenośniki i tak od września 2016 do końca mojej nauki chodziłem do tego właśnie 1 LO, gdzie też pomyślnie i łatwo zaliczyłem maturę. 

 

pozdrawiam miło i serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...