Skocz do zawartości

Kolejny twórca chitów w GTA V


Zielone[$]

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili państwo jest to mój pierwszy artykuł na tym forum, proszę o opinie.

Po tytule można się domyślić o co mniej, więcej chodzi lecz ja wam to bardziej przybliżę. Każdy z nas wie co to za gra "GTA V".  Gra jest uznawana za grę chitterów, twórcy tej gry uznają to jako przestępczość i walczą z tym w trybie Online. Czity można kupić na każdej stronie to nie sztuka, lecz sztuką jest to aby pobrać je, umieć je włączyć i nie zawirusować komputera.

 

Jhonny Perez – autor programu Elusive, który pozwala na generowanie nieskończonej ilości gotówki w trybie sieciowym Grand Theft Auto V – poza zaprzestaniem sprzedaży musi opłacić również karę finansową. Wydawca gry oszacował, że poprzez nielegalną działalność Pereza poniósł straty w wysokości około 500 tysięcy dolarów. Sędzia był bez względny według kilku amerykańskich pras proces trwał godzinę, jest to bardzo krótki czas. Za przysłowiowe "gówno", można dostać wysoką kare grzywny.  Johny sprzedawał czity na rynku GTA Online , kosztowały one 150$, co daje w przeliczeniu ok. 300zł. Wynalazca chitów zachwiał balans studia Rockstars Gaming. Światło dzienne ujrzało tylko tyle informacji. 
Według mnie nie warto pobierać chitów i z nich korzystać, a tym bardziej ich tworzyć. Możecie się liczyć z karą grzywny.
Jeżeli się podobało zostaw repuci (+) i komentarz, gdzie popełniłem błędy i postaram się je naprawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...