Skocz do zawartości

Skarga na Wolo


Rekomendowane odpowiedzi

Admin: Wolo

Serwer: Pochylnia COD 400 MW
[IP] 1: 'wolo' (CT)   -- 78.99.68.78:27005 [STEAM_0:0:2366493

Powód: Ubliża... nie bede przytaczal wypowiedzi ale w kazdym razie gra na COD i obraza innych kiedy dostaje becki...

Piszę o tym, poniewaz wywala mnie z serwera za bycie na spectcie gdzie jest 3-4 graczy...

oprocz tego uprzedzalem go, ze nie jestem AFK i nagrywam demka... z jego udzialem poniewaz wydaje sie podejrzany, a typ robi swoje....

Czy tak powinna wygladac gra ? jakis malolacik dostaje adma wchodzi na ten serwer raz na tydzien, obraza innych, banuje bez powodu, irytuje innych....

Pozdrawiam,

Two

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to regulamin? Hmmm, zobaczmy:

Regulamin ogólny:

§21. Jeśli ktoś podejrzewa kogoś o wspomagacze, ma obowiązek nakręcić min. 5-rundowe demko z Jego udziałem i wrzucić na forum. W innym wypadku, gdy oskarży bezpodstawnie o cheaty a nie posiada dema, w przypadku złożenia skargi przez osobę poszkodowaną, oskarżający może spotkać się z karą, w przypadku nie posiadania dema.

ale też:

§24. Za zbyt długie przesiadywanie na serwerze jako obserwator grozi wyrzucenie z serwera bądź nawet ban.

 

A teraz regulamin adminów: 

13. Zajmowanie slota na spect (serwer musi być pełny): kick

 

Teraz pytania do @wolo23 

Czy wyrzucenie gracza z serwera za bycie na spec spełniało warunek, jaki jest zawarty w regulaminie adminów?

Czy gracz siedzi na spec więcej niż (przykładowo) 10 minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ゼラトゥル napisał:

A co na to regulamin? Hmmm, zobaczmy:

Regulamin ogólny:

§21. Jeśli ktoś podejrzewa kogoś o wspomagacze, ma obowiązek nakręcić min. 5-rundowe demko z Jego udziałem i wrzucić na forum. W innym wypadku, gdy oskarży bezpodstawnie o cheaty a nie posiada dema, w przypadku złożenia skargi przez osobę poszkodowaną, oskarżający może spotkać się z karą, w przypadku nie posiadania dema.

ale też:

§24. Za zbyt długie przesiadywanie na serwerze jako obserwator grozi wyrzucenie z serwera bądź nawet ban.

 

A teraz regulamin adminów: 

13. Zajmowanie slota na spect (serwer musi być pełny): kick

 

Teraz pytania do @wolo23 

Czy wyrzucenie gracza z serwera za bycie na spec spełniało warunek, jaki jest zawarty w regulaminie adminów?

Czy gracz siedzi na spec więcej niż (przykładowo) 10 minut?

z zegarkiem w ręce nie sprawdzalem ale ok10 min bylo napewno, serwer moze nie byl pełny ale co chwile wchodzili nowi gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...