Jump to content
 • Sign in to follow this  
  Zeratul

  Powrót Kubicy do F1

  Czy dobrze się stało, że Kubica wrócił do F1? Po zagłosowaniu uzasadnij swoją wypowiedź w poście.  

  5 members have voted

  1. 1. Czy dobrze się stało, że Kubica wrócił do F1? Po zagłosowaniu uzasadnij swoją wypowiedź w poście.  Naszło mnie, żeby napisać ten temat po obejrzeniu dzisiejszego GP Azerbejdżanu i postanowiłem zapytać Was o zdanie. Czy pomimo tego, że Robert dojechał na ostatnim miejscu, cieszycie się z faktu, że wrócił do Królowej Sportów Motorowych? Uważacie, że trafił do dobrego czy też kiepskiego teamu?

  Dyskusję uważam, za otwartą. Moim zdaniem dobrze się stało, że Kubica wrócił, zeszły sezon przesiedział jako kierowca testowy, a w tym jeździ jako główny. Niestety w mojej opinii trafił do zespołu, który jeszcze do niedawna potrafił nawiązać walkę o punktowane miejsca, a teraz każdy widzi co się dzieje, a dzieje się bardzo źle, ponieważ team dręczą kłopoty i niedoróbki techniczne bolidów oraz zbyt niski budżet w porównaniu do takiej chociaż Alfy Romeo, która po bardzo długiej przerwie wróciła do ścigania w F1 czy Aston Martin Red Bull.

  Z kolei to co zrobił Robert, pracę którą wykonał od bardzo niebezpiecznego wypadku w Ronde Di Andorra, gdzie niewiele brakowało, żeby przypłacił za niego życiem albo permanentnym kalectwem, to ta determinacja i pokonywanie przeszkód, by wrócić do tak prestiżowej serii wyścigów,  jest zaiste godna naśladowania, ponieważ pokazuje to, że nie ma rzeczy, których nie można przeskoczyć i można to przełożyć na życie zwykłego zjadacza chleba, jakimi jesteśmy na co dzień.

   

  Zagłosujcie w ankiecie powyżej i swoją odpowiedź uzasadnijcie w poście.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Myślę, że dobrze, że powrócił. Przynajmniej teraz coś o nim słychać, a za czasów swojej świetności był naszym narodowym bohaterem, a gdy jeździł samochodami rajdowymi ta fala popularności nagle spadła i bardzo mało co o nim słyszałem. No przynajmniej tak mi się wydaje

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Według mnie dobrze że wrócił. Jak sam wyżej wspomniałeś, droga jaką przebył od wypadku aż do teraz pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Fakt, że w ekipie w której obecnie się znajduje jest jak jest (miejmy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie) tylko pokazuje jak istotną rolę w tym sporcie odgrywa technologia. Mimo wszystko Kubica mógł się poddać po wypadku itd. lecz jednak pokazał, że można przezwyciężać wszelkie przeciwności losu. Koniec końców co by się nie działo, czy będzie zajmować czołowe miejsca z przodu czy też z tyłu - powinniśmy się cieszyć i być z niego dumni.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now
  Sign in to follow this  

  ×