Skocz do zawartości

403# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem szczerze, że to troche trudny temat i można by dużo pisać, ale moje zdanie jest następujące: Małżeństwo bez miłości to już nie jest małżeństwo, ale jak dla mnie lepsze jest to, że dziecko ma dwojga rodziców pod jednym dachem, a nie spotyka sie raz na jakiś czas. Co innego jak są codziennie kłótnie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Madziaa<3 zablokował i odblokował ten temat

Jest to dosyć ciężki temat. Moim zdaniem są tu plusy dodatnie oraz plusy ujemne. WIĘKSZOŚCI rodzicom (specjalnie zaznaczyłem WIĘKSZOŚCI a nie WSZYSTKIM z tego względu, że mogę to zrobić niestety podając się o własne doświadczenia) bardzo zależy na tym, aby dzieci wychowywały się w normalnej rodzinie bez żadnych patologicznych dysfunkcji. W skrócie: żeby miały normalny kontakt z matką oraz ojcem. O ile taki obraz rodziny na pierwszy rzut oka może być zupełnie normalny z perspektywy np. ludzi z zewnątrz, o tyle sami wiecie jak to wszystko funkcjonować będzie w domu, czyli od wewnątrz. Dzieciaki prędzej czy później zauważą, że jest coś nie tak i koniec końców będzie to mogło rzutować na ich psychikę a uwierzcie mi - nie ma chyba nic gorszego niż przykre doświadczenia z dzieciństwa.

 

@Madziaa<3 Danke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...