Skocz do zawartości

Konstantynopol ub


Ponczeg :3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Konstantynopol
Godzina, data zdarzenia: teraz
Mapa: duscik jakis
Opis zdarzenia: No grałem sobie i bana dostałem, że jakieś screeny, ale imba fatima, dostalem skriny i ich nima
STEAM_ID / IP: VALVE_2:0:895316352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Czyli Twoim zdaniem, możesz sobie banować kogo chcesz, za co chcesz i na ile chcesz, a jak ktoś się odwoła, to my mamy się tym zająć i udowodnić nieczystą grę, a Ty nie ponosisz żadnych konsekwencji ani nic? Regulaminów widać do tej pory nie czytałeś. 

Tak jak napisałam, czekamy do godziny 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomaka napisał:

i druga sprawa ja mam rozpisywac demko????? sorry ale od tego macie to ub zebyscie sami sobie to sprawdzali a nie zawracali mi d.... tyle na ten temat. 

Twoim zakichanym obowiązkiem jest rozpisanie demka, jeżeli zostałeś o to poproszony. Nie interesuje ani @Madziaa<3, ani mnie to, czy Ci się nie chce, czy nie umiesz tego zrobić. Tak jak jest napisane, czekamy do 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://megawrzuta.pl/download/dadf3cbcd58c97635ace28738900b1c7.html

Masz ssy mój drogi, kolejny raz są czystsze, niż twoje działania na tym śmiesznym adminku. 
Co do twoich powyższych wypocin:

"§3. Wszystko, co robisz jako admin powinno mieć swój powód. Dla zabawy to możesz sobie wyłączyć komputer i wyjść na dwór lub pole (jak kto woli)."

To u góry nawiązuje do tego, że jak dostajesz po pizdzie, to to zaakceptuj, a nie, że robisz mi ssy, żebyś tylko miał chwile spokoju. Bo nawet ostatnimi razy byłeś w stanie dać mi ssy jak na 12k dpi myszką kręciłem gdzie było widać 2 screeny sufitu i 3 screeny ziemi. Co jest z Tobą nie tak? Czekam na rozpiske dema z wczoraj płaczku. A co do rozpisywania demka, tak jak kolega wyżej, to ty masz zadbać o to żeby demo było rozpisane skoro chcesz mnie o coś posądzić, a nie UBT ma latać, bo tobie się dupy nie chce ruszyć, albo po prostu tego nie potrafisz zrobić...
Jeszcze tutaj dodam, że skoro screeny czyste, to idę odpalać aimika i grać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...