Skocz do zawartości

Mapy


Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość dorzucenia dwóch map?  byly one niegdyś na serwie assault oraz taki mały aztec nie pamiętam niestety jego nazwy dokładnej, ale przydałby się takie średniej wielkości mapy bo z tych dużych ludzie uciekają a mapy gg czasami za małe są więc fajnie jakby te dwie mapy znowu się pojawiły. I ponawiam prośbę o wyłączenie kampmetera na mapach gg.  Miłego dnia :*   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, D.O Double G napisał:

(..) assault (...) I ponawiam prośbę o wyłączenie kampmetera na mapach gg.  Miłego dnia :*   

Assault jest tak beznadziejną mapą na deathmatche, że to przechodzi ludzkie pojęcie, nawet nielubiany przeze mnie train ma w tym momencie większe poszanowanie przeze mnie. 

Co do kampmetera, albo przerabiamy plugin, albo wyłączamy go kompletnie, jedno z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2019 o 18:13, Zeratul napisał:

Assault jest tak beznadziejną mapą na deathmatche, że to przechodzi ludzkie pojęcie, nawet nielubiany przeze mnie train ma w tym momencie większe poszanowanie przeze mnie. 

Co do kampmetera, albo przerabiamy plugin, albo wyłączamy go kompletnie, jedno z dwóch.

Bo mlody jesteś i na życiu sie nie znasz assault swego czasu był ujeżdżany często na tym serwie. Dla mnie tito możecie wyłączyć i tak częściej już gramy gg mapy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...