Jump to content

Regulamin serwerów Counter Strike 1.6 oraz CS:GO


VisTeR.'

Recommended Posts

  • VisTeR.' changed the title to Regulamin serwerów Counter Strike 1.6 oraz CS:GO
  • 3 weeks later...
  • Administrator

Aktualizacja regulaminu:

Obrażanie graczy w jakiejkolwiek formie: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do tygodnia. -> Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 1 dnia.  
Obrażanie admina w jakiejkolwiek formie: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m  do 2 tygodni. -> Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 2dni. 
Puszczanie muzyki / "bindów" /  jęków / pato-streamarów na serwerze: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 4h.  -> Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 1h.
Podszywanie się: Kick - Ban na 1 dzień w przypadku gracza, ban do 1 tygodnia w przypadku admina,  ban do tygodnia w przypadku administratora. ->  Kick - Ban od 5m do 4h w przypadku gracza, ban na 1 dzień w przypadku admina i administratora.
Nadużywanie mikrofonu: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 24h. -> Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do 4h.
Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu): Ostrzeżenie - Kick - Ban od 5 min do 12h. -> Ostrzeżenie - Kick - Ban od 5 min do 1h.
Pisanie na say o cheaterach: Ostrzeżenie - Ban do 4h. ->  Ban do 1h.
Wykrycie gry na grafice SOFTWARE: Pierwsze wykrycie ban na tydzień, drugie wykrycie ban na zawsze.  -> Ban na dzień, drugie wykrycie ban na tydzień, trzecie wykrycie ban na zawsze. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...