Skocz do zawartości

Podanie na admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: +CrazyScreaMY
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 5/8
Doświadczenie: 3K GODZ W CS 1.6
Staż w CS'a: 3 LATA
SteamID: STEAM_0:0:446522576
Link do profilu na banid:https://banid.pl/kto?to=0:0:446522576
Link do profilu na GameTracker:https://www.gametracker.com/player/CrazyScreaMY/80.72.34.125:27235/
Kontakt: [email protected]
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:po chce pomagać adminom a jak gram czasami jest bardzo dużo graczy łamiących regulamin serwera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team

Ja jestem stanowczo na NIE

Doświadczenie oraz znajomość amxx prawdopodobnie są zmyślone, ponieważ jaki były admin nie potrafi wstawić do dobrego działu odwołania od bana i na powód "wstaw screeny" mówi, że dostał za aima i wh?
Powiadasz, że masz 3k godzin na csie 1.6?  
file.html
Ci powiem, że fajne te 3kH XDDDDDDDDDDD
Wiek jak dla mnie też lekko podniesiony, po sposobie w jaki piszesz, nie wygląda byś tyle miał. Które to podanie z rzędu, w którym konto na forum nie spełnia żadnego z wymagań? Reszta na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na nie.

Wiek skłamany napewno. Piszesz jak 12 latek. Rozumiem błędy się zdarzają, ale w każdym zdaniu? Te 3k godzin też niezłe xd. Za samo kłamstwo powinieneś mieć to podanie odrzucone. Z tego co wiem to napisałeż już kolejne podanie, a to nie jest jescze rozpatrzone. GT też mogło by być lepsze. Ciekawe czy demko potrafisz rozpisać? I kto, kto nie jest dzieckiem podszywa się pod ProGracza? W amxx też wątpie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WenTi  poproszę o twoje gt...

Co do samego podania 
+ bardzo duża aktywność 
+ steam i cs 
+ zgłasza mi graczy kt łamią regulamin jak i haxów 
Mało nas jest na dd2 i dosyć często zdarza się że faktycznie nie ma admina jak trzeba :/ 

50/50 jest dużo rzeczy których musiał bym Cię nauczyć 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...