Skocz do zawartości

unban Vincitore


vincitore.del

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Vincitore
Godzina, data zdarzenia: przed chwila
Mapa: aim jakas
Opis zdarzenia: strzelam sobie glowy i dostaje bana 
STEAM_ID / IP: 

STEAM_0:1:1555265

 

 

Nie wiem co wam daje nagranie mi demka jak widziales jak strzelam, ale nie mam nic do ukrycia, prosze to demko jest tutaj https://www24.zippyshare.com/v/JwQTz25X/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:30 - celownik obok głowy a strzela hs'a (polcam 1/4)

00:36 - to samo celownik obok głowy strzela hs'a (1/4)

1:54 - to samo co wyżej (1/2 - 1/4)

piec 100% hs

Ogólnie dziwnie strzelasz te ruchy myszką nie wiem czy to jest kwestia sensa czy po prostu musisz machać celownikiem blisko hs a czit samo strzeli no ku#@$@ nie wiem. Szczerze mam wyj#@#%#$ na to bo te akcje i tak spalone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SpeedziK napisał:

Ja tam nic więcej podejrzanego nie widzę. Trzy akcje to trochę za mało na bana, w dodatku są one take +/-, ale jeszcze poczekajmy na dziadka i niech on też to oceni.

napisałeś "Ja tam nic więcej podejrzanego nie widzę" Czyli coś jednak tam widzisz no brawo :)

dalej napisałeś "Trzy akcje to trochę za mało na bana" Jeżeli 3 spalone akcje to dla ciebe  za mało to sorry ale Ja nie wiem co Ty robisz na stanowisku UBT 

śmieszne XD 

 

A Ty jesteś na okresie próbnym to bardzo przepraszam :( Proponuję sobie pooglądać więcej niż raz te czasówki :)

Proszę niech oceni ktoś to łatwe demko z większym stażem :) Wasz kolega widzę ma problemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...