Jump to content
  • Sign in to follow this  
    Tomi5544

Podanie na admina Tomi

Nick na serwerze: Tomi
    Znajomość SM (0/8) : 8
    Doświadczenie:Doświadczenie jest naprawdę duże adminowałem na wielu śiećiach 
    SteamID:Steam_2:0:175637869
    Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198827559098/
    Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Tomi/80.72.34.125:27235/
    Kontakt: Forum,gg
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Tak jak wspominałem mam na prawdę duże doświatczenie adminowałem na wielu serwerach mięndzy innymi na starej arenie jestem osobą spokojną opanowaną kulturalną .

potrafię odróżnić gracza odpalonego poświęcam na serwerze bardzo dużo czasu gram po 4,5 godzin bez ustanku na serwerze postanowiłem napisać podanie ponieważ zauważyłem że mało jest Adminów a na serwerze pełno odpałów których zgłaszałem nie raz na pewno się przyda moja pomoc pozdrawiam administratorów i całą śieć pochylnie . :) 

Przez GandalfBialy,

Przeniesiono do odpowiedniego działu.

To zacznijmy:

- ortografia, serio masz 26 lat? miendzy, śiećiach, na prawdę, śieć, doświatczenie

- brak steam

- po tekstach na mikrofonie stwierdzam, iż nie wyszedłeś z podstawówki (mutacja jest, chodzi mi jednak o charakter czy pokazywanie po prostu swojej głupoty)

- zgłaszasz czystych

- nie ten wzór. Wzór który podałeś jest z serwera only Mirage (CS:GO), dział również zły

- amx - jeżeli 8/8 to jakoś w to nie wierzę

+ JEDYNY plus to gametracker.

Na nie

- brak steam 
    - ciężko mi ocenić ile masz lat bo czasem tw zachowanie jest jak z gimby 
    - zgłaszasz czystych graczy 
    - dalej czekam na bana bo miałeś mi załatwić =] 
    - ortografia leży 
    + gt 

Jestem na nie 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this