Skocz do zawartości

BamM. WH DEMO


Pyza

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: COD MW3
Data: 14.10.2019
Nick podejrzanego: BamM.  ( Były admin tego serwera,dostał Adma i banował graczy za to że go zabili  
STEAM_ID (komenda "amx_ip"):STEAM_2:0:693119699
Link do dema:https://www23.zippyshare.com/v/BZ9ovWMO/file.html
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa):
Rodzaj wspomagacza: WH
Podejrzane momenty: końcówka Demka wbiega na BS A  namierza skrzynie i wali ( jak widać na demku nie miał prawa wiedzieć że tam ktoś stoi )  PS> Wcześniej już mówiłem  @wolo23że typ ma czity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

9:58 - nie słychać i po chwili odwraca się na pochylnię

10:36 - w 1/4 dosłownie kawałeczek ręki było widać a ten już się w niego wcelowuje, w normalnej prędkości dużo za szybko +

10:47 - wie, że wszedł do trupa 

10:52 - +

Demo trochę krótkie, czekam na nastepne albo moze pozniej sprawdze hltv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyza , nie no jestes smieszny Ziomek , wh , czlowieku ile razy dostales ss ??? 

@Madzia<3 , ty ,w koncu sprawdzilas hltv???

gdybys miala dobre sluchawki i grala w ta gre tyle czasu co ja to wtedy mozemy pogadac , najpierw zacznijmy od topek na awp , ( gram samym scoutem na tym cdmw3 ) wiec prosze obzcaic demka albo zamknac temat to zalosne

Wiec tak teraz dodam demo z  ostatniej gry , gosc mnie oskarza o czity a co widac na demku to sami ocencie , wali farmazony a jak sam gra? jak mi ktos powiesz ze tu gra czysto to ja poprosze wtedy perma na serwery i forum 

gosc nie dosc ze mnie obraza to jeszcze gra na wh + aimbocie :) 

https://www49.zippyshare.com/v/FqHglDg4/file.html

sprawdzicie sobie sami 

@Madzia <3, mam wrazenie ze nie lubisz mnie za to ze tu jestem :)

@Pyza, o co ty walczysz czlowieku? jak wchozde na serwer przewaznie ejst admin , a to ze mam dobry sprzet do gry ( jak bys idiotko nie wiedziala tsnieje taka plyta glowna od Msi

masz model niedowiarku , wylapuje nawet jak jestes u siebie na respie 

https://pl.msi.com/Motherboard/B450M-GAMING-PLUS

przyznajesz ze jestes spalony rozumiem , nie zaprzeczasz ( wniosek prosty gosc proboje mnie uwalic bo mam lepszy sprzet gram lepiej niz on ,  i jeszcze mi chlop mowi ze mam haxy? nie wieeeerze , dzieciak pograj jeszcze a tymzcasem prosze kogos o sprawdzenie demka ktore wstawilem na gracza , ewidentnie ziomus gra na czitach ( wybacz no ale na plyte ktora 400 zł moze cie nie stac haha pozdrawiam cie 

jesli ktos nie dowieza mi ze slysze wszsytko to prosze o bana ( na forum takze ) ale jesli gosc nie zostanie ukrarany to ja sobie na wszelki upadek porobie ss'yz  tej smiesznej sprzeczki z jego strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BamM  Słuchawki hahaha typie wbijasz na de_dust przez bramę namierzasz typa który stoi w rogu na podeście za skrzynia ,nie miałeś prawa słyszeć ani widzieć że on tam stoi OSTATNIA AKCJA NA DEMKU i skanujesz typa przez skrzynie, widać czarno na białym a ty masz czelność jeszcze kłamać że nie ? nie pogrążaj się.

 

@Madzia <3 ostatnia akcja na demku którą wyżej opisałem ewidentne wh i ta jedyna akcja już jest wystarczająca do zbanowania typa 

 

 

PS. Tak w ogóle pełne dowody wstawiłem w poniedziałek, jest prawie piątek dlaczego on jeszcze nie został zbanowany?  ile tutaj czasu jest na rozpiskę demka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://d1.hltv.org.pl/srv52164/HLTV-1910141900-de_dust.dem.zip

3:22 - celownikiem lekko po modelach, mają cichobiegi i już wcelowany stałeś +/-

3:45 - prosto w model +/-

4:38 - prosto w model + nawet te Twoje zajebiste słuchawki nic Ci tu nie dadzą 

4:43 - poszedł sobie i Ty nagle idziesz, hmm pewnie też słuchawki

6:36 - wcelowany i po 3 sekundach prosto w model

7:00 - +++ no tutaj się już nie wytłumaczysz 

8:05 - ?

9:11 - nie słychać go ani nie widać, przez ścianę widzisz, dlatego zwalniasz :)

kawałek pomijamy bo wyżej jest napisane 

14:50 - już nagle nie chcesz patrzeć w prawo jak powoli zaczyna wychodzić zza ściany?

17:48 - 17:50 - +++ xD

 

Dalej nie patrzę bo mi się nie chce, demo trwa chyba 2 godziny 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...