Skocz do zawartości

podanie na admina


OLEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:
Wiek: 14
Znajomość AMXX (0/8) : 5
Doświadczenie: Miałem admina na 5 różnych serwerach, umiem rozróżnić dobrego gracza od tego ze wspomagaczami, znam podstawowe jak i te bardziej zaawansowane komendy, umiem także banować na config i miałem do czynienia z pluginem luciaToggle
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: na steamie nie ale mam zainstalowanego z GOOGLE
SID:
1: 1: 517716680
Link do profilu na STEAM:https://store.steampowered.com/?l=polish    nowe konto
Link do profilu na banid: Nie posiadam
Link do profilu na Game Tracker:
https://www.gametracker.com/player/LOQ CASEDROP.EU G4SKINS.COM/145.239.237.105:27100/
Kontakt: Forum, TeamSpeak, Discord, Facebook (jeżeli będzie potrzebny)Kamil Kurek na fb discord kamyk.k123
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Nie ukrywajmy - chciałbym pomóc utrzymać porządek na serwerze. Lubie grać na serwerach, gdzie nie ma dużej ilości graczy (na takich gra mi się najprzyjemniej), najczęściej wchodzę do gry w godzinach po południowych, jestem niekonfliktowy i kulturalny.Jest bardzo mało adminów na serwerze ONLY MIRAGE tylko 2 admini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

-Wiek (słychać tak jak byś miał max 12 lat)

-Micro bez Mutacji

-Kolejne konto. Wcześniejsze z VAC z Cheaty. PS: Musiałbym poszukać które to dokładnie jest.

- Ciągły spam różnych Emotek na czacie.

-Brakuje Adminow na serwerze ale dla mnie nie jesteś przekonujący na Serwie.

-Brak GT i Banid. 

EDIT: PS nam potrzeba ADMINOW A NIE DZIECI NA TYM STANOWISKU. 

                                                                                                                                                            Pozdrawiam Kura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiekielnaKura napisał:

Jestem na NIE.

-Wiek (słychać tak jak byś miał max 12 lat)

-Micro bez Mutacji

-Kolejne konto. Wcześniejsze z VAC z Cheaty. PS: Musiałbym poszukać które to dokładnie jest.

- Ciągły spam różnych Emotek na czacie.

-Brakuje Adminow na serwerze ale dla mnie nie jesteś przekonujący na Serwie.

-Brak GT i Banid. 

EDIT: PS nam potrzeba ADMINOW A NIE DZIECI NA TYM STANOWISKU. 

                                                                                                                                                            Pozdrawiam Kura

mam 14 po prostu mikro mam takie że słychac jak bym mial 12.BODY MA 14LAT I TEŻ MA ADMINA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Guedey napisał:

Jestem na nie

Gt -

Wiek +/-

Cały czas latasz na Wh i bedzie leciał banik fla ciebie więc nie wiem po co piszesz pdanie jak latasz na odpale

                          

Body

nie latam odpalony gram jak na moją range czyli DMG SHERIFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...