Skocz do zawartości

Podanie [milosz]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 22
Kontakt: msg , steam
Staż w CS'a: nie wiem, może od 2010 grałem, jako admin na pewno od 2k12 bo wtedy się zaczęła przygoda z adminowaniem
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: wysokie, na wielu . kiedyś , topowych markach pełniłem ją. Od może 2/3 lat jestem na zwolnieniu, pełnię tylko funkcje adminów, nadto powiązanie z cziterami jest
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: tak jak wyżej
Ile masz wolnego czasu?: 2-4h dziennie (pn-ptk) , sb różnie 1-5h , niedziela jak zwykle w każdym moim podaniu wolna od gry, od wszystkich zobowiązań , jak przyjmiecie mnie to wchodzi w realia. 
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): różnych leisów , inteligent cheatów w szczególności wiele wh/esp, cfg +dll z no spread 25-75% (różne nazwy czitów) większość setów low/legit , nie wyróżniając się za bardzo przez co jakieś 2/3 lata temu wiedziałem który z polskich tankowców ma najlepsze zabezpieczenia serwerowe. Moduły do ReHLDS'a pochy nie spełniają tych warunków ;( 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Uważam że admin nie daje mi pełnej palety banowania czitów, czasami jak dziś muszę się prosić kogoś o pomoc i lekko mnie to irytuje.. W zasadzie tyle, lubię demka jeszcze oglądać ale ich jest mało tutaj. A i chcę jeszcze z wielkim przytupem pójść w styczniu na urlop 3 miesięczny ;P A potem jestem nadal dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Są dwa minusy, jeden z nich jest malutki, a mianowicie Twój miesięczny staż admina minie dopiero 13 grudnia, dziś mamy szósty (i tak ktoś by się o to przyczepił :v). Można to pominąć bo pelniles funkcję admina już wcześniej przez chyba długi czas. Drugim minusem tym dużym są dwa aktywne warny. Do reszty nie mogę się raczej przyczepić.

Reasumując, Neutral. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...