Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer GunXPmod


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam problem z serwerem gunxpmod. Mianowicie od wczoraj kiedy chce wejść na serwer ładują się 3 kreski i wywala mnie ze względu na TimeOut. Przez konsole tez nie idzie wejść. W konsoli pojawia się komunikat że "connecting accepted [IP serwera]" oraz "Przywileje dodane", a następnie no wyrzuca. Jaki może być problem? CS nonsteam jbc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym strzelał że zbanował cie hosting bo to najczęstszy problem. Kiedyś warto się temu dokładnie przyjrzeć i ominąć ten bug. Zrestartuj router jeżeli posiadasz zmienne ip, jeżeli nie to możesz spróbować (nie wiem czy coś da) i musisz mieć cs na steamie, kopiujesz config cfg i userconfig aby ci nie podpierdoliło tych plików, i sprawdzasz spójność plików, wydawało by się logiczne w takim wypadku zaktualizowanie plików a uj może coś zdziała. Bana raczej nie masz bo nie pamiętam abym Cie banował lub byś dostał bana od kogoś. Wbij tu http://mhpoch.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php wyłącz VPN'a jeżeli z jakiegoś korzystasz , pokaże twoje ip i czy jest ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miłosz napisał:

Wbij tu http://mhpoch.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php wyłącz VPN'a jeżeli z jakiegoś korzystasz , pokaże twoje ip i czy jest ban

IP może być w pliku banned.cfg, więc bans zwykły mu pokaże, że jest wszystko ok. Poza tym jeżeli by miał bana, to w konsoli miałby komunikat na ten temat, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GandalfSzary napisał:

IP może być w pliku banned.cfg, więc bans zwykły mu pokaże, że jest wszystko ok. Poza tym jeżeli by miał bana, to w konsoli miałby komunikat na ten temat, nieprawdaż?

panie kochaniutki czy ty zawsze musisz tak wnerwiać, napisałem że bana nie masz ale możesz spróbować, nieprawdaż? 

32 minuty temu, Neget napisał:

Bana nie ma. Restart routera nic nie dał ;/

 

A ty przed chwilą nie grałeś na serwerze? Był taki nick podobny do tego co teraz masz. A i z góry sorry odnośnie propki bo napisałem coś o steamie a ty ns, nie zwróciłem uwagi na to. 

Kurna nadal zakładam że Cie hosting zbanował, możliwe że miałeś problemy z internetem jak się łączyłeś , czy może przerwałeś łączenie i ponowiłeś, a czasami nawet zwykłe klikanie 'refresh' skutkuje takim problemem. Nie wiem jak Ci pomóc w tej chwili bo powodów tego może być sporo, jeżeli trafiłem że Cie hosting zbaował to najprościej będzie odczekać jakiś czas i zobaczyć. Bo skoro nie masz w konsoli nic odnośnie banned from this serwer, to nawet manualne amx_unban nic nie da. Jak będzie Ci się chciało to skopiuj zawartość konsoli, może czegoś nie zauważyłeś w tym wierszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Miłosz napisał:

Kurna nadal zakładam że Cie hosting zbanował, możliwe że miałeś problemy z internetem jak się łączyłeś , czy może przerwałeś łączenie i ponowiłeś, a czasami nawet zwykłe klikanie 'refresh' skutkuje takim problemem. Nie wiem jak Ci pomóc w tej chwili bo powodów tego może być sporo, jeżeli trafiłem że Cie hosting zbaował to najprościej będzie odczekać jakiś czas i zobaczyć. Bo skoro nie masz w konsoli nic odnośnie banned from this serwer, to nawet manualne amx_unban nic nie da. Jak będzie Ci się chciało to skopiuj zawartość konsoli, może czegoś nie zauważyłeś w tym wierszu

Chciałem Ci skopiować komunikaty z konsoli ale właśnie wbiłem na serwer i wszystko gra. Zobaczymy na jak długo. Dziękuję za chęć pomocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...