Skocz do zawartości

Podanie by ^^Spartacus^^


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ^^Spartacus^^
Wiek: 29/30
Znajomość AMXX (0/8) :  kiedyś 8 obecnie 6/7 ( btw obsługa amxmodmenu jest łatwa)
Doświadczenie: pare laty temu adminowalem na kilku serverach cs'a kwestia przypomnienia
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak ostatnio kupilem ale wciaz bawie sie na nonsteam xD
SID:  STEAM_0:0:495586030
Link do profilu na STEAM: 
Link do profilu na banid:  jak wyzej 
Link do profilu na Game Tracker: 
https://www.gametracker.com/player/^^SpartacuS^^/145.239.237.108:27385/
Kontakt:  forum xd
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  dość czesto gram, kilku krotnie juz nadzialem sie na graczy z aim lub wh a z braku admina online dalsza rozgrywka byla bezcelowa.  Adminowalem juz kilku krotnie wiec wiem co jest pięć. btw nie interesuje mnie naduzywanie stanowiska lecz pomoc na gunmodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na nie.

Grasz bez Steam oraz masz problem z rozpoznaniem czystego gracza od czitera

http://d1.hltv.org.pl/srv21635/GXPMod-1912172249-de_nuke2x2_GO.dem.zip

To demko wrzucam tak tylko dla przypomnienia, gdzie oskarżałeś mnie o używanie wh i stwierdziłeś, że mam się cieszyć, że nie posiadasz tutaj admina, bo bym poleciał z banem.

 

 

PS. Dalej nie doczekałem się rozpiski tego dema z twojej strony.

 

EDIT: @^^Spartacus^^ jesteś tutaj kompletnie niepoważny pisząc takiego posta. Ja nie muszę się Tobie tłumaczyć z mojej gry, bo Ty i tak wiesz lepiej, że latałem odpalony, co jest kompletną bzdurą. Prawie 3k godzin na Steamie i niezliczone ilości na non-steam wystarczają w zupełności, żeby nauczyć się jak korzystać ze słuchawek i mózgu w grze. A rozpiskę to sobie możesz o kant kuli potłuc, bo i tak bym się Tobie prosto w twarz śmiał z powodu twojej niekompetencji.

 

EDIT2: @^^Spartacus^^ z takim podejściem jak przedstawiłeś w poście uważam, że połowa serwera poleciała by z banem, tylko dlatego, że grają lepiej od Ciebie. Przy okazji nie odniosłeś się nawet do wspomnianego przeze mnie straszenia banem z twojej strony za moją grę, co jest wyżej w poście. W regulaminie jest napisane, że ani gracz (czyli póki co Ty), ani admin nie może nikogo straszyć banem, a wykryte przypadki będą nim ukarane, więc w tym momencie to Ty powinieneś się cieszyć, że go nie dostałeś. I tu nie chodzi o dumę czy ego, bo stylem swojego pisania udowadniasz tylko, że jesteś osobą, którą bardzo łatwo urazić konstruktywną krytyką, co zarazem idzie w parze z tym, że dajesz bardzo łatwo ponosić się emocjom, co jest niepożądaną cechą u admina.

 

Cieszy mnie fakt, że chcesz pomóc, ale chłopie, zmień podejście do ludzi, bo na razie arogancją i pychą to Ty tu świecisz, nie ja. W tym momencie ucinam dalszą dyskusję w tym temacie, a jak chcesz kontynuować to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steam id dodany. btw gandalf za tamta mape i tak bys dostal demo + ban to byla wybitnie "smierdzaca mapa" xD

 

Edit: czyżbym uraził dumę i ego "pro" gracza?? nie mam zamiaru wdawać się w zbędną polemikę, szacun za tak dlugie granie, ale kompetencje nie mają tutaj nic wspolnego z obserwacją. Wysoki skill gracza bardzo latwo mozna porowna/pomylić z haxami, dlatego w razie błednej oceny jest opcja UB. A jak juz sie tak chwalisz z stazu w csa to mojego raczej nie przebijesz ,gdyz w csa grywam praktycznie od samego poczatku jego istnienia gdy byl jeszcze modem/ dodatkiem do half-life. tak wiec nie oceniaj kompetencji innych osob przez pryzmat wlasnego stazu gry. Amen

btw do wh wystarcza ssy, do aima, no recoila itp potrzebne jest demo. 

btw2 z tego co sie orientuje to wypowiedz / opinia w kwesti podania powinna wygladac inaczej, bo tresc typu jestes noobem bo uznales ze ja pro player jestem odpalony i nie potrafisz rozpoznac roznicy wtf... Oo twój komentarz jest przesiąknięty arogancja i pychą, chłopie to nie jest podanie o prace!  zaoferowałęm tylko chęć pomocy na gunmodzie gdyż dość czesto lataja perfidnie aimboty i uniemozliwiaja ludza spokojnie pograc, a nie zawsze jest ktos z adminow aby na czas zareagować. A tym bardziej ze polubilem ten server i spore grono ludzi tu grajacych. Kariery nie mam zamiaru robica jedynie pograc odstresowac sie i przy okazji pomoc/ umozliwic normalne granie kazdemu kto chce uczciwie sobie "postrzelac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...