Skocz do zawartości

Podanie Wierzboch


wierzboch

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Wierzboch                                                  JW
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8) : 7
Doświadczenie: Adminem byłem wiele razy, aktualnie także jestem na serwerowni multi-head.pl, której również właścicielem jest aquax
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście
SID:STEAM_0:1:123901824
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/id/wierzba357
Link do profilu na banid:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:123901824
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Wierzboch/145.239.237.108:27385/
Kontakt: steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:

-Mam doświadczenie 

-nie było na mnie skarg

-sporo czasu spędzam na serwerze

-pomoc by sie przydała

-potrafie rozpoznać czitera

-wiem że brakuje mi troche godzin ale szybko to nadrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na nie z kilku powodów:

1. twoje GT kuleje, wchodząc co drugi dzień na maks godzinę raczej zbytnio się nie sprawdzisz

2. Pomoc może i by się przydała, ale moim zdaniem mamy wystarczającą ilość adminów, tym bardziej, że jeden nam dzisiaj przybył

3. Tu cytat: "potrafie rozpoznać czitera, nie to co niektórzy aktualni admini bo przez krótki okres dostałem 2 raz ssy" <- z tym kompletnie się nie zgodzę, bo odwołań od naszych banów jest bardzo mało, prawie że w ogóle ich nie ma, poza tym admin ma zawsze prawo sprawdzić gracza za pomocą screenów, z czego te drugie zostały zrobione przypadkowo, co admin zaznaczył w twoim odwołaniu.

4. Pełnisz funkcję admina na zaprzyjaźnionej sieci, nie wiem czy poradzisz sobie z adminowaniem na więcej niż jednym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też będę na nie. 

+ wiek

+/- AMX ( chyba zbyt pewny jestes) 

+/- Steam ( mało doświadczenia jak na 4 lata, biorac pod uwage że grasz po koło 1h dziennie)

+ BANID

-  GT ledwo niepełne 20h na serwerze.

- na forum się zbytnio nie udzielasz, a skoro widzisz cheatera to czemu nie zgłaszasz . ? 

Popraw GT i troszkę się wykaż, jak najbardziej będę na Tak bo i owszem pomoc się czasem przyda. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tym gt , jesteś za chwilkę znikasz. Jak poprawisz aktywność na serwerze i dasz się trochę poznać na forum to będę na tak póki co niestety nie.

( nie jestem pewny, może mi się tylko wydaje ale na serwerze to chyba ostatni czasy grywasz ns a nie steam? ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FazerPL napisał:

Niestety też będę na nie. 

+/- AMX ( chyba zbyt pewny jestes) 

+/- Steam ( mało doświadczenia jak na 4 lata, biorac pod uwage że grasz po koło 1h dziennie)

 

To chyba nie są kwestie abyś ty oceniał je? Pytanie jest z amxx więc odpowiedź, na necie było sporo skal od 0 do 10, a tu chłopak pisze 7, lepiej skonstruować pytanie czy znasz axmodmenu i komendy z amx_help [tak/nie] - wtedy nie będzie wątpliwości i głupiego dowalania.

 

Ja chyba Ciebie raz spotkałem, gdzie nie widziałem twojej aprobaty do zgłaszania czitów, forum też klęka a opis podania jest żałosny, jak to jest przecież jeden z dwóch oprócz serwera , sposobów na poznanie ciebie, ty pokazujesz tutaj twoje nastawienia na admina .. nie ma tego, nic nie łapiesz. Podsumowując jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz nie gram jakoś szczególnie dużo, ale szczerze powiedziawszy nie rzuciłeś mi się szczególnie w oczy. Administratorów serwerów jest wystarczająco dużo, a Ty zwyczajnie nie wyglądasz jakobyś miał czas na więcej niż teraz. Raczej nie, ale powodzenia następnym razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...