Skocz do zawartości

Multi Admina Nimmrod


Deus lo Volt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [H*s*E] Bambus 
Wiek: 27 w tym roku 
Kontakt: Steam, mess, ts 
Znajomość AMXX (0-8): 7 
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Gram na wszystkich servach o różnych porach i zdarza się zwłaszcza w nocy lub rano że nie ma adminów na danym serwie :/  Tak więc wydaję mi się że świetnie bym się do tego nadawał :D  Ale to już do waszej oceny 
Staż na forum: 4 lata :O 
Jak dlugo posiadasz Admina na serwerze?: Z rok już bardzie a może i nawet dłużej 
Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: Tak 
Coś o sobie: Coś o mnie hmmmm , czasem miły wiecznie za latany, brak życia w nocy dla tego tyle siedzę :D 
Link do 10 reklam:
Wymagania: Wszystkie spełniam, zgoda od opiekuna jest ( kazał zmusił mnie ) :P :P :P nie no taki tam żart nie kazał =] 

@Miłosz Nie jestem ograniczony do 1 serva gram na go modach na gun exp grałem dużo wcześniej z koleżanką a teraz zaś sobie pogrywam co w tym złego ? 
O dziwo też Cię nie widziałem na servie może dla tego że właśnie gram z rana lub w nocy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27lat i gdzie ten czas, btw nawet nie wiedziałem o takiej funkcji jak m@ .. nie mam pojęcia jak z tobą na innych serwerach ale nie widzę potrzeby pałętania się na gunxp kolejnego admina, ta twoja aktywność względem GT na serwie jest bajeczna .. od 4 dni coś próbujesz pograć, czyli fantazja wzięła góre postanowiłeś zdobyć range więc zaczynasz gre. 

Jestem przeciwny temu abyś sprawował taką funkcję na GUNXP z prostych przyczyn, nie znam Cie i nigdy raczej nie widzieliśmy się, zważając na to że nie jesteś nowy na sieci i jebiesz te nocki to powinienem Cie spotkać, a tego nie było ani razu. Każdy może sobie takie podanie napisać, ty się niczym wyjątkowym nie wyróżniasz, a podanie wygląda jak prośba o wywóz śmieci . Ode mnie popracia nie masz w tym temacie - Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeśli chce pomóc i sądzi że ogarnie to czemu ma nie pomóc? dodatkowa para rąk do pomocy nie zaszkodzi. Gram tylko na gxp więc nie będe wchodził na gt innych serwerów i patrzył ile masz godzin przegranych. Liczą się chęci a sądząc po Tobie coś tu i tam godzin pewnie na gt pozbierałeś. Na gxp widzę Cię w zasadzie codziennie, problemów nie sprawiasz, zachować się też potrafisz...doświadczenie masz bo admina posiadasz...ludzie Cię znają i lubią (a przynajmniej Mi się tak wydaje :D hah ) 

Jak dla mnie tak, na gxp dodatkowy admin nie zaszkodzi :) a na innych serwerach dużo pomoże sądząc po wpisach na czatboxie że jakiś odpał gra na x modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie mam w sumie żadnych zastrzeżeń. Admina i tak masz na każdym go modzie (chyba na każdym) więc dodatkowo na gxp nie zaszkodzi. Tym bardziej, że grasz w godzinach, w których raczej nie ma admina. Im więcej @ tym lepiej, tak sądzę. Problemów nie ma żadnych z Tobą, kultura jest, doświadczenie również, zawsze można się pośmiać. Pomoc się przyda więc jestem na tak. 

Miłosz, nie wiem dlaczego odnosisz się tylko do GXP. GT nie ma zadowalającego może dlatego, że gra też codziennie na innych naszych serwerach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...