Skocz do zawartości

Skarga na ToMaKa>>>BMW<<<DRIFT>>>BOOS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj ( 03.03.2020r.) około godziny 19:38 dostałem bana za "Kampienie". 

zgadzam się z tym że kampiłem aczkolwiek myślę że pierw admin w tym przypadku ToMaKa>>>BMW<<<DRIFT>>>BOOS powinien najpierw dać jakieś ostrzerzenie w postaci kicka lub napisania na @@ a nie że od ręki dostałem bana na 5 minut. 

Proszę coś z tym zrobić i dać jakieś ostrzeżenie bo wydaje mi się że tak powinien postąpić admin serwera. 

 

Edit: podczas późniejszej gry dał jeszcze jednego takiego bana.

Edytowane przez P41N POMPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Przyznaje sie troszke mnie ponioslo z tym banem, powinienem dac kicka albo kopa w ... sorki co jednak nie zmienia faktu ze gra nie polega na tym zeby kampic

Na serwerze nie obowiązuje żadna zasada zabraniająca graczom rushu / stania na respie do danej minuty. Nie zmienia to jednak faktu że gracze muszą wykonywać cele mapy

co prawda nie mowi nic o kampieniu ale o celach juz tak a celem twoim bylo bronic bsa a nie siedziec  skampionym. 

ale przyznaje sie  nie powinienes dostac bana..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam mówisz, że Cię poniosło i nie powinieneś dawać takiego bana, to o tyle dobrze, że skończyło się na pięciominutowych przerwach od grania. Na przyszłość nie dawaj takich banów, a po prostu popędź gracza komunikatem na admin say-u lub ewentualnie daj mu kicka.

 

Sprawa wyjaśniona, zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...