Skocz do zawartości

Podanie Na Admina <3


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Dawidex
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8) : 5.
Doświadczenie: Posiadałem  kiedyś swój własny serwer ale z niego zrezygnowałem i  byłem adminem na różnych typu serwerach takich jak JailBreak czy Paintball mod.
Czy posiadasz Steam: Posiadam ale moje konto nie jest  powiązane z Cs 1.6
Link do profilu na banid: brak
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Dawidex/145.239.237.104:27415/
Kontakt: Facebook,GG,Snapchat,forum.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Może nie jestem tak idealny jak Ki4gam czy Madzia ale jednak mam swoje dobre cechy. Jestem zbyt często na serwerze {4maps} i kiedy widzę że ktoś jest odpalony a ja nie mam jak temu zaradzić, to wtedy muszę wołać Admina o nazwie Gucio. Po to żeby go sprawdził i wtedy jest spokój. Lecz nie chce żeby ktoś robił coś za mnie dlatego chciałbym być jednym z was w administracji. Jestem gotów dorzucić się do reklamy. Dziękuje za przeczytanie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja jestem na nie z tych powodów:

file.html 

Kłamiesz, że masz admina

file.html

Wchodzisz na czyjeś konto i nie chcesz z niego wyjść. Dopiero jak admin W KOŃCU po kilkunastu minutach Cię wyrzucił to zmieniłeś nick. To jest próba podszywania się i za to jest ban. Na konto gucia też próbowałeś wejść (chyba wczoraj, jest w logach)

- Wyzywasz kogoś, gdy ktoś jest lepszy i płaczesz, że ma offnąć pomimo, że jest czysty :wtf:

- Grozisz banami (nie zapisał mi się ss), również karane banem

- Brak steam

- Info ts czy tam discord P.S. to widać podczas gry

+/- wiek

Plusa jak widać żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje mówiłem że jestem adminem bo kiedy gracze wiedzą że na serwerze jest admin to wtedy wiedzą że nie mogą się odpalić.

Wszedłem na nicku innego kogościa po to żeby coś sprawdzić bo gdy się go pytałem skąd ma svipa odpowiedział że on sam nie wie wszedł na ten nick i go ma. 

A gucio dał mi kicka że byłem na jego nicku prawda ale on nie wiedział że chciałem sprawdzić jak on dostał za darmo tego svipa.

No dla mnie jest dziwne jeśli ktoś daje same głowy raczej jak byś sama grała to byś wiedziała jak to jest  (oczywiście nie mówię że nie grasz więc spokojnie) 

No z tym masz racje mój błąd że zastraszałem innych graczy banem ale tylko ostrzegałem co może się stać jeśli nie będą postępować według regulaminu. 

Steam posiadam ale nie jestem z nim podłączony do cs 1.6 

Wieku se nie mogłem wybrać a skłamać nie skłamie. 

Gram cały czas na tym serwerze tylko na nim i dużo robie tam pomagam jak trzeba komuś pomóc i stosuje się do regulaminu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...