Skocz do zawartości

unmute


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham? za to co pisałeś należy ci się długotrwały ban, wiec nie mamy o czym rozmawiać. Przytaczasz tutaj moje wypowiedzi, ja tego nie robię jeśli jednak zostanę do tego zmuszony nie ma problemu możemy wymieniać się argumentami jak i ss'ami które również posiadam lecz wydaje mi się że w twoim przypadku ciężko będzie z dowodami, które działają na moją niekorzyść ze względu na to, że takowych nie ma. Jeśli jednak uważasz, że masz ochotę nadal się wykłócać to chętnie przeprowadzę z tobą rozmowę na jakimś komunikatorze głosowym ze względu na fakt ,ze mam problem ze zrozumieniem twoich zapisanych wypowiedzi skierowanych w moją stronę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiesz w tym co napisałem, nikomu nie dałem muta/bana za nic,  jeśli dostałeś muta lub bana to nie za nic a z konkretnego powodu. Masz problem ze złożeniem jakiegokolwiek poprawnego zdania więc ciężko mi się z tobą dyskutuje jeśli w ogóle można to tak nazwać, tak jak mówiłem zapraszam na rozmowę na jakimkolwiek komunikatorze głosowym w obecności innego Admina jeśli dalej zamierzasz się ustosunkowywać do tego co robię źle w twoim mniemaniu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...