Skocz do zawartości

UB


Mesjaszxd

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Mesjasz casedrop.eu
Godzina, data zdarzenia: 18:23 15.04.20
Mapa: Mirage
Opis zdarzenia: Grałem sobie normalnie, wychylałem na przeciwników których słyszałem, ponieważ oni nie myślą i biegają jak głupi bez shifta więc wychylałem na nich czasem z prefirem i wydaje mi się że z tego powodu dostałem bana :)
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:1:539523672

 

http://aquax1994.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1%3A1%3A539523672&Submit=Wyszukaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska:

Demko:http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200415-1801-de_mirage.dem.zip

2:00- wchodzi nic nie sprawdza pewny że czysto

2:24-od razu wcelowany 

4:13- dziwne nienaturalne ruchy

5:05-idealny skan

5:40- słowa "tu jest chłop na 100%" i był

9:40-zbyt szybki strzał na midzie

10:50-szybki prefire

18:18-nie mógł go zauważyć :)

20:36-szybki prefire w głowę

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:00 Co mam sprawdzać jeśli był to początek rundy i nikt nie miał prawa być tam tak szybko xD a na site wbilem na luziku bo widzialem ze 2 moich ziomkow z druzyny jest juz na srodku 
2:24 Miejscówka w której wiele osób się kampi, nawet ja. Sprawdziłem okno było czysto od strony kuchni nikogo nie zauważyłem więc wychyliłem sprawdzić to miejsce.
4:13 Nie widze zadnego dziwnego ruchu, wychylałem normalnie ponieważ chłop do mnie strzelał

5:05 Jak sam widziałeś strzelałem szybciej. dorzuciłem nade'a ponieważ wiedziałem że ktoś jest w tych apsach, po rzuceniu granatu strzeliłem jeszcze pare razy w środek tego miejsca akurat fartem udało mi się gościa zabić, skanowałem tam ludzi już 2/3 lata temu na mm'ach. Ile ty grasz w cs gosciu, tydzien?

5:40 Przepraszam kurwa co XD???? Celuje w róg apsów przez ściane, a gościu przychodzi z undera czy tam tv roomu XDDDD 

9:40 Nie wiem jak u ciebie, ale na mojej rozdzialce 4;3 1440x1080 + paski oraz 144hz widziałem cię całego więc strzeliłem.

10:50 A więc wytłumacze się dodatkowo, dlaczego stałem w miejscu. Stałem w miejscu ponieważ akurat w tym momencie do pokoju wbiła mi moja siostrzyczka ukochana, A teraz odnośnie tego strzału, było słychac wybuchajace flashe oraz jakies tam inne granaty, Nie byłem pewien czy to rampa czy pałac, a z schodów było mi łatwiej wychylic na palace wiec wychylilem z prefirem, dlaczego z prefirem? Poniewaz nie raz juz zostalem trafiony ledwo jak wychylilem na piksel, dlatego wolalem dac prefire.
18:18 Nie miałem prawa go zauważyć? Dziwne że zabiłem go normalnie w głowe, a nie skanem mordo :)

20:36 Było słychać skok tego kubexa + kroki więc wiedziałem że tutaj jest ;)
A ty bedac na spect'cie nie zrobiles nic gdy gracz mnie obrazil 

"wh ma smiec zajebany kutas"  <<

Oglądaj demko ze słuchawkami następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2:00 -  inni weszli z teamu to on też więc - 

2:24 -  +/-

4:13 - ślepa jestem nie widzę żadnego dziwnego ruchu. Chodzi Ci o ten "skok" do góry? 

5:05 -  każdy tu skanuje 

5:40 -  - 

9:40 - przecież widać cały model 

10:50 -  +/-

18:18 -  no u mnie go nie widać ani trochę, +

20:36 - słychać jedno tupnięcie

Jedna akcja na +, dwie +/-, reszta czysta według mnie. Na bana za mało. Poczekamy aż ktoś inny oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Madziaa<3 napisał:

2:00 -  inni weszli z teamu to on też więc - 

2:24 -  +/-

4:13 - ślepa jestem nie widzę żadnego dziwnego ruchu. Chodzi Ci o ten "skok" do góry? 

5:05 -  każdy tu skanuje 

5:40 -  - 

9:40 - przecież widać cały model 

10:50 -  +/-

18:18 -  no u mnie go nie widać ani trochę, +

20:36 - słychać jedno tupnięcie

Jedna akcja na +, dwie +/-, reszta czysta według mnie. Na bana za mało. Poczekamy aż ktoś inny oceni.

18;18 

Moze zalezy od rozdzialki, ja na mojej rozdzialce widzialem goscia glowe, lecz nawet na demku widac ze zabilem go prosto w glowe, a nie skanem.
20:36

Ogladajac demko u mnie słychać conajmniej 3/4 tupnięcia ale może dlatego ze gram na dosyć głośnych ustawieniach dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...