Skocz do zawartości

Propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taka propozycje zeby dodac do serwera:

1. Klany - zalozenie klanu na przyklad 50 euro i sa jego ulepszenia np 1 ulepszenie = +1 miejsce wiecej w klanie (1 osoba wiecej moze byc w klanie) + jeszcze np szansa na lepsze skiny jest wieksza czy cos

2.Na koniec meczu dostaje sie nagrody

1 miejsce- 2 euro

2 miejsce - 1 euro

3 miejsce - 0.5 euro

male kwoty bo za latwo bedzie zdobywac te euro

3. Dodanie do serwera jackpota na przyklad ze co 5 minut bedzie losowanie 

np ja wbijam za 20euro

ktos inny 15 euro 

to ja mam wieksza szanse na wygrana bo wiecej wplacilem i za 5 minut losowanie i kto wygrywa ten zgarnia wszystko :D

4. podmiana map

wywalic dust2 i dodac cache

 

Edit: klany mogly by dawac wieksza szanse na skiny oraz moglaby byc komenda /topklan i tam by byly topki klanow np ten co ma najwiecej fragow ze wszystkich klanow bedzie top1 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Zwi, myślę, że klany mogłyby po prostu urozmaicić rozgrywkę, wzbudziłoby to większe zainteresowanie graczy, równie dobrze klany nie musiałyby nic wnosić (czyt. większy % na drop) wzbudziłoby to chęć rywalizacji między graczami, aby ich klan był najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 te klany to jest tak różnie. Nie wypowiem się dokładnie na ten temat bo spotkałem się tylko z klanami na Zombie modzie więc to jest total co innego. 
Moim zdaniem jest dobrze jak jest. Nagrody to też by dawało jakąś chęć skupienia na tej grze czy tam spięcia dupy, żeby coś wygrać to zawsze taka motywacja.
Z mapami to myślę, że nie ma sensu bo praktycznie na duście gra tutaj najwięcej osób ;) 
Jackpot bezsens. Potem byłyby problemy, że ktoś dał 25 ktoś 2 i wygrał ten co 2 i zaraz by mogła się zacząć niepotrzebna gównoburza tzw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...