Skocz do zawartości

PROpozycje :*


Zwi

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja 1 - Auto AFK Kick

Na serwerze jest dość duży problem z AFK'ami. Często postacie się bugują i stoją na respie nawet przez całą mapę, nie zawsze jest admin który może wyrzucić takiego gracza. Zatem uważam, że taki plugin powinien zostać wgrany i po 1/2 minutach braku aktywności gracz powinien zostać wyrzucony z serwera.

 

Propozycja 2 - Postacie VIP

Jak wiadomo osoby posiadające VIPa mają model postaci z CS GO. Jednakże te modele nie są dopracowane, przez co występują sytuacje, gdzie gracz wizualnie stoi bokiem lecz z jego perspektywy jest obrócony. Jest również problem z HITBOXAMi ponieważ nie zawsze strzelając w tą postać gracz otrzyma obrażenia ponieważ są to "puste" piksele. Dla przykładu gracz obraca się o 45 "stopni" a jego postać stoi w miejscu. (Mam nadzieję, że zrozumiecie co mam na myśli) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lortak napisał:

Jestem na tak w obu propozycjach

tylko auto afk kick to nie po 2 minutach tylko po 20 sekundach powinno byc bo  wlasnie w kazdym meczu jest ktos kto wejdzie do gry i nic nie robi nie wiem czy chce sobie nabic godziny w ten sposob czy co dlatego by sie to przydalo :P 

20 sekund to o wiele za mało, weźmy pod uwagę że gracz czasem musi odebrać telefon albo odpisac komuś..Ale jak najbardziej oba pomysly są bardzo fajne i przydały by się na serwerze.. Szczególnie skórki do postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Modele postaci vip można wyłączyć, fakt trzeba wejść w /menu i ustawienia po każdej zmianie mapy, ale trzeba to zostawić by ludzie wiedzieli za co płacą, ze dzieki temu są mniej trafialni przez graczy którzy nie ogarneli jeszcze wyłączenia modeli vip. Więc ja bym to zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Waszym miejscu wstrzymałbym się z tym afk kickerem, część argumentacji podał już @Rozyk, ale zapominacie jeszcze o fakcie, że ktoś może nagrywać na kogoś demko. W tym momencie wyrzucenie po 20 sekundach czy nawet po 2 minutach mija się z celem, ponieważ w tym przypadku demko może być niewystarczającym dowodem na to, że ktoś dla przykładu czituje, bo po prostu będzie zdecydowanie za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.05.2020 o 15:10, CoronaVirus napisał:

co do modeli vipa tak jak wspomniał L@M@NeR  wystarczy wyłaczyć. A dla osob afk kick po 5-10 min 

 

o wiele za duzo bo nw czm ale na tym serwie ciagle ktos stoi afk i to denerwuje bo nie wiadomo co robic czy isc na resp czy grac noemalnie - zaplantowac pake i czekac np

Dnia 1.05.2020 o 23:49, GandalfBialy napisał:

Ja na Waszym miejscu wstrzymałbym się z tym afk kickerem, część argumentacji podał już @Rozyk, ale zapominacie jeszcze o fakcie, że ktoś może nagrywać na kogoś demko. W tym momencie wyrzucenie po 20 sekundach czy nawet po 2 minutach mija się z celem, ponieważ w tym przypadku demko może być niewystarczającym dowodem na to, że ktoś dla przykładu czituje, bo po prostu będzie zdecydowanie za krótkie.

no to moze pojsc na specta auto afk kick dziala tak ze jak ktos jest w grze w sensie nie na specie i stoi i sie nie rusza to po 20 sekundach kicka go za afka

Dnia 18.04.2020 o 10:33, Rozyk napisał:

20 sekund to o wiele za mało, weźmy pod uwagę że gracz czasem musi odebrać telefon albo odpisac komuś..Ale jak najbardziej oba pomysly są bardzo fajne i przydały by się na serwerze.. Szczególnie skórki do postaci.

no tak ale przeciez jak go z gry wywali bo musi odebrac telefon to nic sie nie stanie wystarczy 2 razy kliknac lewym przyciskiem myszy i dolacza z powrotem na serwa :D 

tak na prawde nic nie straci jak go wywali

a jak jest afk kicker po 10 minutach tak jak ktos pisal to pol mapy moze stac afk i denerwowac wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...