Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

UB archonek-.


archonek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): archonek-.
Godzina, data zdarzenia:1;20 / 29.04.2020
Mapa:de_aztec
Opis zdarzenia: Wbiłem na pierwsszy lepszy szukany przeze mnie serwer wypadło na waszą sieć, pobawiłem się 5minut. A tu moim oczom ukazało się, że dostaje perma na zawsze a w opisie "cheater" nie wiem czy mam to traktować poważnie? Żeby zostać administratorem jednych z waszych serwerów w cs 1.6 trzeba znać regulamin. Pograłem 5minut u was a już się admin wkopał który chyba nie za bardzo jest zapoznany regulaminuem. :)

Używanie SGS / GSJ: Ostrzeżnie / Kick Ban od 4h do tygodnia, w szczególnych przypadkach ban na zawsze.

A admin mi daje perma po zagraniu 5 minutach mapki. 
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:34224576

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www97.zippyshare.com/v/B9qgxMvW/file.html

 

Mianowicie nie spodobała mi się sytuacja widoczna w 13.21 gdy wystrzelił jak z procy z respa i przeleciał pół mapy dziwnie podskakując. 

Wziąłem to za Auto BH, stąd ban permamentny. Który nie powinien zostać nadany, przyznaję się do błędu, postąpiłem zbyt pochopnie. 

Z tego miejsca chciałbym przeprosić gracza za pomyłkę, być może było to spowodowane tym że mapę czy dwie wcześniej było kilku graczy którzy grali na wspomagaczach. 

Na przyszłość będę podchodził do sprawdzania graczy bardziej powściągliwie i dokładnie zanim nadam karę. 

Jeśli znany jest Ci regulamin serwera, nie rozumiem dlaczego go łamiesz @archonek liczyłeś na łagodniejszą karę czy na to że administracji nie ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie dawać adminowi jakieś pouczenia lub kary  :D teraz już wiesz jak to wygląda i mam nadzieję że następnym razem nie dasz od razu perma :P 
Co do gracza mam nadzieję że dla Ciebie też to jest forma nauczki i nie będziesz robił więcej sgs/gsj ;)  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...