Skocz do zawartości

Propozycja


Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodanie komendy rtv

2.Dodanie komendy /zglos

a) w grze wpisywalo by sie /zglos wybieralo by sie osobe oraz powod zgloszenia:

-aimbot

-wallhack

-speedhack

-wyzywanie (ale nie chodzi o takie ze ktos napisze nie wiem na przyklad co za dzban cala runde kampi na respie i admin ma qbijac i go banowac tylko jak wyzywa tak mocniej np po rodzicach zeby umarli (co sie zdarza czesto w csie))

i cos jeszcze wymyslic jakies powody

b) zeby bylo wiadomo kto kogo i kiedy zglosil najlepiej zeby bylo na forum takie male okienko i tam te zgloszenia np nad chatboxem lub pod lub osobny dzia

3.Dodanie komendy /kontakt

-po wpisaniu w csie komendy /kontakt wyswietla sie menu z cala administracja i tam kontakt na gadu gadu discord czy cos w tym stylu

-wpisuje sie komende tam na danego admina sie klika i wyskakuje kontakt do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1. Jest już taka propozycja. Dla mnie spoko, ale 4maps to 4maps. Wybrane mapy mają lecieć i tyle. 

2. Również były takie propozycje na innych serwerach, ale to bardzo obciąży forum. Poza tym ciągle leciałyby zgłoszenia od dzieci bo ktoś lepszy ich bije. Tym bardziej będzie lagować, zawieszać się przez niepotrzebny spam.

3. Po co? Wchodzisz na forum i możesz napisać do admina. Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia jak zwykle bez serca i ostro :gwizd:

1. propozycja rtv już jest 

2. tak jak powiedziała Madzia obciąży to systemy servera oraz forum. Będzie niepotrzebny spam od "dzieci" i trzeba by na bierząco to usuwać

3. na forum masz wszystko komenda jeszcze ułatwiła by osobą na wh, aim itp. ukrywanie się przed administracja a tak to im się nie chce ruszyć dupy na forum :)

jestem na NIE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...