Skocz do zawartości

Podanie o admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: LortaK
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8) : 7
Doświadczenie: Mialem duzo razy admina na serwerach typu only dd2, oraz tylko raz na paintball
Czy posiadasz Steam: Niestety nie poniewaz mam slabego kompa a na steam jest duzo mniej fps
Link do profilu na banid
: Nie mam steam = nie ma banid :/ 
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/LortaK/145.239.237.104:27415/
Kontakt: GG 70943052 | discord LortaK#1848
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem mily lubie pomagac innym lubie tez byc adminem i mysle ze dobrze mi to wychodzi jak sprawdzan graczy to sprawdzam najdokladniej jak moge czasami nawet po 15minut sprawdzam zeby byc pewnym i dlatego rzadko sie myle z tym czy ktos czituje odrozniam farta od czita oraz skilla od farta w cs 1.6 gram tak +/- 6.5 roku  nie lubie jak ktos gra w gry nie fair wobec innych (moim zdaniem jak tak ludziom fajnie sie czituje to niech ida na serwer hvh ) badz wyzywa innych graczy regulamin czytalem kilka razy :D

Widze jak na serwerze administracja  w miare czesto nie reaguje (juz nie bede wymienial kto ale widzialem tylko jednego admina co nie reaguje) i mysle ze sie przyda jeszcze jeden admin :D

Jesli chcecie mozna zadac mi pytania jakies z komend admina 

1. Prośby o admina można składać od 10 postów. ---> spelnione w polowie (bo to jest 10 post)
2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania.  ---> spelnione
3. Trzeba posiadać minimum 15h na serwerze. ---> spelnione
4. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina, musi mieć ukończone 17 lat. ---> spelnione
5. Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.)  ---> nie spelnione steam mam ale cs 1.6 nie :D
6. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania.  ---> spelnione
7. Podania można składać tylko wtedy, gdy nie posiada się żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie może otrzymać rangi Admina). ---> spelnione
8. Nie należy pośpieszać decyzji Opiekuna (np. na GG, PW). Opiekun serwera sam zdecyduje kiedy podanie powinno zostać rozpatrzone. W razie spamowania na PW/GG/e-mail/Steam, ma on prawo negatywnie rozpatrzyć podanie powołując się na takie incydenty.  ---> spelnione

[SORKI ZE TAK DZIWNIE NAPISANE PODANIE ALE NIE WIEM CZEMU NIE MOGE WYLACZYC POGRUBIENIA PRZY WZORZE I NP LINK DO GT JEST BEZ POGRUBIENIA BO SKOPIOWALEM I WKLEILEM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Madziaa<3 napisał:

- w doświadczenie trochę wątpię. Osądzasz czystych, lepiej grających o czity

Tu sie nie zgodze, na tym serwerze zglosilem do admina jakies 6 osob ze maja czity w tym 2 mialy na 100% a reszta wsumie to nie wiem

a jak pisalem na u@ to zawsze cos w tym stylu nick gracza moze miec czity ale nie jestem pewny

nie liczac jak dla zartow sie pisze jak ktos wychyli tak wcelowany dziwnie ale wiem ze czysto gra i napisalem wh na czacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dość rzadko widywałem wcześniej na serwerze a gram długo. 
Ostatnio dość często widywany i sprawdzając myślę, że potrafisz niekiedy postrzelać i nie jesteś odpaleńcem.
Steam też da tą pewność administracji i innym graczom, że admin nie lata na ns i niekiedy może się odpalić czy cokolwiek ale są wyjątki ponoć.
Wiek myślę, że nie ma znaczenie tylko to jest kwestia ogarnięcia się.
Kontakt to nie powiem bo nic z tego nie mam.
Miły, pomocny gracz. Widać chęci, więc czemu by nie dać szansy.


TAK ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...