Skocz do zawartości

Podanie koszmar ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: koszmar    x    DTBMchocolate:*
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8) : 6 myślę ;)
Doświadczenie: Kilka razy miałem admina na serwerach typu FFA/Dust2. Niedawno zdażyło się też na dość rozwiniętym 4maps'ie gdzie ciągle po x ileś os.
Przed przerwą też dawałem radę.
Czy posiadasz Steam: Tak 
Link do profilu na banid:  
https://banid.pl/kto?to=0:1:40295475
Link do profilu na Game Tracker:
AKTUALNIE NA NICKU: karolinka lat 12
 
https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.104:27415/top_players/?query=koszmar  na 2 nicku
https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.104:27415/top_players/?query=Drop+that  na 3 nicku
Kontakt: steam/facebook
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Gram często na serwerze, potrafię odróżnić kogoś kto ma skilla.. Nie dawałbym banów bez ewidentnego dowodu i nigdy z tym nie było na mnie skarg. 

Jestem pomocny, aczkolwiek też potrafię być stanowczy i mam swoje zasady. Chociażby to, że ostatnio adminowi zwracałem uwagę, że gość siedzi na respie do 0:00 i kampi od kilku map i może dałby bana/kicka/upomniałby o celach to, że mam się zapoznać z regulaminem. Robienie celów to chyba nie było jak paka leżała na bs a on na swoim respie. Taki chociażby 1 przykład.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, CoronaVirus napisał:

doswiadczenie +

wiek+

steam +

zły link do GT zmień na poprawny 

AMX +/- 

nigdy nie było skarg to nie znaczy że teraz może nie być ;) 

neutralny

Troszeczkę mnie zmyliłeś ale myślę, że wprowadzasz w błąd.
Aczkolwiek mam podane 2 linki GT bo grałem tutaj wcześniej na nicku Drop that body moja chocolate:* i drugi link jest GT tego nicku 
A 1 link jest do GT aktualnego.
Widzę, że trafiło na pesymistę ale patrz jak Cię ładnie zaskoczę, mam słuchawki i oczy. Więc tych skarg nie będzie a po 10 latach gry w cs'a praktycznie myślę, że potrafię odróżnić w przeciwieństwie do niektórych czy nawet tych co mnie wyzywają od cheatera i że na wh latam ;)
Neutral przez amx na 6 gdzie sam u siebie napisałeś 5/6? Dwa lub trzy dni i myślę, że spokojnie bym sobie wszystkie komendy itd. przypomniał do perfekcji ;) 

@CoronaVirus dzięki, wzruszyłAm się :] ^^

Edytowane przez koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koszmar napisał:

Troszeczkę mnie zmyliłeś ale myślę, że wprowadzasz w błąd.
Aczkolwiek mam podane 2 linki GT bo grałem tutaj wcześniej na nicku Drop that body moja chocolate:* i drugi link jest GT tego nicku 
A 1 link jest do GT aktualnego.
Widzę, że trafiło na pesymistę ale patrz jak Cię ładnie zaskoczę, mam słuchawki i oczy. Więc tych skarg nie będzie a po 10 latach gry w cs'a praktycznie myślę, że potrafię odróżnić w przeciwieństwie do niektórych czy nawet tych co mnie wyzywają od cheatera i że na wh latam ;)
Neutral przez amx na 6 gdzie sam u siebie napisałeś 5/6? Dwa lub trzy dni i myślę, że spokojnie bym sobie wszystkie komendy itd. przypomniał do perfekcji ;) 

a no tak nie zauważyłem 

przepraszam Czekoladko:cake:

co do neutrala to nie na to forum odpisane :) xD 

oczywiscie że na TAK  czekoladka aktywna na serverze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Madziaa<3 zablokował ten temat
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...