Skocz do zawartości

Auto kampy


Rekomendowane odpowiedzi

Siema gram tu już jakiś czas nie udzielałem się bo wchodzę raczej pograć w wolnym czasie i tyle ale pisze z propozycją o zmianę progu expa na auto kampach a właściwie na tym czymś na 21 lv hpfu...

Osobiście za dosłownie każdym razem kiedy po resecie dochodziłem do tego czegoś odechciewało mi się grać i robiłem przerwę na dłuższy czas podobnie jest teraz po 10 min jedyne czego chce to wyjść z serwera. Przyjemniej gra się scoutem lub AWP i nie dlatego że trzeba mniej expa.

Propozycja wygląda tak żeby zmniejszyć trochę progi expa na 21 lv lub przenieść część tego expa na 2 kampe na 22 lv z której da się strzelać. Lub na bronie typu ak ssg aug m4 (w lekkim stopniu na kazda mozna) którymi i tak będzie się grać po wbiciu maxa.

Z tego co słyszałem były takie tematy ale może zamiast zbywać temat pisaniem czegoś w stylu "najlepiej to wgl wywalimy wszystkie bronie i niech każdy sobie wybiera" i inne takie zapytać graczy o zdanie w tym temacie.

Jeśli czytają to gracze którzy doszli SAMEMU do 21lv i dalej niech się wypowiedzą bo z tego co widać to zwyczajnie robi się 2 nick lub pare i tyle bo nikt tym grać nie chce. A ci co na serwerze nabili po 5-10lv i wypowiadają się bez obeznania w temacie niech zostaną przy czytaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...