Skocz do zawartości

MilyCzlowiek--prosba o ub+skarga+dziwne rzeczy sie dzieja


MilyCzlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:MilyCzlowiek
Godzina, data zdarzenia:26.05.2020 - 01:00:55
Mapa:de_assault
Opis zdarzenia:a wiec grałem sobie na chillku w pistolety i nawet dobrze mi szło co najwyrazniej nie spodobalo sie pewnemu adminowi {PASIS} ktorego wiele razy skanowalem przez tą bramę, gdzie przewaznie widac nogi. A wiec w przypływie furii bo jak to tak ktos moze byc lepszy od niego dał mi niesłusznego bana i sie lekko zraziłem do calej sieci skoro admini banują przez zwykłe zabijanie ich i posiadanie lepszego dnia, dobrze, ze nie kupilem tych dolarów bo to jest naprawdę nie na miejscu banować poprostu lepszych od siebie. co więcej na nastepny dzien ban znikl i postanowilem zapomniec o calej sprawie i dalej gralem wesolo na serwerku az do dzisiaj, bo po kilku gierkach co najlepsze z jednym adminem (BoryS'em) kiedy chcialem ponownie wejsc na serwer ban magicznie wrócił :v naprawdę dziwne rzeczy się tutaj dzieją i bardzo proszę i liczę na ub, gdyż za dużo czasu poswięciłem temu serwerowi i szkoda mi troche skinow ktore droplem :P.
STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:2133761119/ nie wiem jakie mam ip :P

 

a i tutaj skarga

Data zdarzenia: jest wyzej :P
Nick Admina: Pasis
Opis Sytuacji: no dał mi bana za to że go zabijałem, nie widzę innej opcji
Dowody (dema, screeny): ze względu na problemy z cs'em musialem go reinstalnac i usunelem przy tym wszytko, cóż myślałem ze ban nie wroci ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. nie mam pojęcia czemu to tak wyglądało. z mojej prespektywy grałem czysto i nic mi nie ułatwiało rozgrywki. jednak też gram na komputerze brata i zapytam sie go jak wróci z pracy czy nie używał nikczemnych programów, bo po reinstallu cs-a w plikach nie znalazlem nic podejrzanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...