Skocz do zawartości

Propozycja Zmian w GXP


-AvaST-

Rekomendowane odpowiedzi

                                          PROPOZYCJA ZMIANWitam

Pogrywając na serwerze  GunXPMod dostrzegłem kilku rzeczy , które mogą zostac zmienione oraz  widze potencjał  własciciela,  który zrobił ten serwer.   Jestem ZADOWOLONY z serwera :oklaski:.

============

-Zmiana położenia HUD
-Zmiana koloru HUD ( Najlepiej zrobić menu w ktorym mozna ustawic kolory RGB )
-Zmiana napisów w HUD
-Zmiana Modeli  na lepsze lub całkowite usunięcie ich z serwera
-/+ jezeli H@ bedzie chciał to podmienic dzwieki przy zabijaniu na dzwieki z lol'a ( posiadam pliki )
-Dodanie Kilku nowych ( mniejszych) mapek.
-Powiekszenie  funckji pokazywania expa przy zabiciu w HUD   "+3+ lub zamienienie tej funckji na pokazywanie w say :pleasantry:

-Dodanie jakiejs klasy SVIP/Premium z:

( Podane pomysły  zostały wymyślone, nie muszą byc takie jak te na dole ! )
 Skinem Postaci
 Skinem Noza
+2 Skoki
 2x EXP
 Zwiekszona kondycja o 10%


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany hmmm skiny jak skiny jest opcja wyłączenia ich jak kto lubi 
Dźwięki z lol'a ? O_o 
Mapki są z gg wystarczająco małe 
Po co chcesz zmieniać pokazywanie expa ? i HUD ? 
Co do vipa i pomysłów 
Skin postaci jak się doda zły skin może być problem z trafieniem go a nie każdy będzie wyłączał modele 
Skin kosy niby jest skin kosy ale czy na gun exp aż tak ważny jest wygląd kosy ? Przecież zabijamy częściej z głównej 
Skoki są 
2x exp nie potrzebne za bardzo op by już to było 
W sensie że jeszcze szybszy ? To już wgl bez sens by był 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co do HUD pokaż obrazowo swoje pomysły jakby to miało wg Ciebie wyglądać, ponieważ jakoś nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

-Dźwięki z lola moim zdaniem odpadają, te co są jako Quake Sounds tak na prawdę pochodzą z Unreal Tournament, zatem to błąd twórcy pluginu,

-skiny można zawsze wyłączyć, wystarczy wpisać komendę /modele na czacie gry

-VIP-a bym nie ruszał, jest już i tak aż nadto dobry

-Dodanie złego modelu dla VIP-a może się skończyć tym, że będzie on kompletnie nie do trafienia, zatem double win dla VIP-a

 

ERGO: Moim zdaniem większość propozycji odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym widzial na serwerze komende /kosy w ktorej za fragi / zdobyty exp mamy do wyboru bonus (moze i skin) ktory dostajemy kiedy biegniemy z nozem typu

2 skoki (na vip moze byc za mocne)  /  zwiekszenie speeda o 10%  /  zwiekszenie dmg z noza do lpm 20dmg ppm 75-80dmg    -  wszystko dotyczy NOZA i dziala tylko jak z nim biegamy (luzny pomysl)

Cos co powinno byc od poczatku na serwerze czyli wiecej expa z HS. Normalny kill 3xp HS 5xp lub cos takiego.

Pomysl z nozami jest wymyslony w 3min wiec mozna cos z tym robic po zmianie lub wywalic do kosza ale jesli chodzi o xp za killa powinno to byc juz dawno.

Dla zabawy mozna cos z klanami pomyslec ale to juz wiekszy temat troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 28.08.2020 o 23:26, Nimmrod napisał:


Po co chcesz zmieniać pokazywanie expa ? i HUD ? 

T

położenie hud jak najbardziej, już pisałem o tym ale brak efektów, lub ukrycie hud po komendą ale brak mi takiego pluginu. 

rgb to sobie możesz wytatuować na czole , mapy wiem o co ci chodzi , galileo jest zjebane źle proponuje mapy, kiedyś już pisałem o tym aby wprowadzić mapcykl dzienny i na wieczór lub zmienić lekko plugin też go dodawałem w temacie, potencjał może serwera jest ale z takim podejściem nic się nie zmieni bo każdy lubi 'po staremu'. 

można dodać jako ekstrawagancki dodatek, zwiększoną prędkość przy użyciu kosy wiele DM tak ma i jest to świetne w momencie kiedy się trzeba przemieścić np z snajperka która jest chujowa na tym serwerze, pierdole serdecznie tego scouta .. Rumuńskie , rosyjskie DM posiadają taki dodatem i te DM są w topce na GT , a mają po parenaście serwerów i VIP się sprzedaje i jest zarobek. No polska zawsze za rumuńcami w tyle. 

wracając do tego 'po staremu' propka zmiany modeli, odpowiedź >możesz je wyłączyć na czacie ^ ^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrą opcją byłby plugin na asystę przy zabiciu? Patrze, przez pryzmat początkującego gracza, mającego do dyspozycji pistolety. Pół serwera będzie wiedziało, jaką sympatią darzymy innych, kiedy konającego fraga nam mordują ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

i co ? Ktoś ma ochotę odwiedzić ten temat, Panno Chwalebna Arturku , @GandalfBialy może coś ruszysz dupsko? 

Wyjebać kamp meter bo jest totalnym gównem, zważając na palete broni w tym 2 snajperki, to nie są karabiny na wode co napierdalaja co chwile i można sie ruszac z nimi. Usunąć w pizdu, nie zostawiajac ani jednego pliku amxx na FTP , dalej zaś przed wyjściem z ftp dodać ban na nick amx_addnick , na pewno leży w plugins. 

I zrobić coś z wymuszeniami, bo ludzie średnio mają ciało na miejscu, a jak już o tym to dodać wywalenie za ping, kick starczy bez bana. I tu się złoty nie wpierdalaj bo daleko gdzieś mam twoje zdanie co ty sądzisz, masz to przekazać głównemu opiekunowi co zrobić jak tylko po to masz rangę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Miłosz napisał:

i co ? Ktoś ma ochotę odwiedzić ten temat, Panno Chwalebna Arturku , @GandalfBialy może coś ruszysz dupsko? 

Wyjebać kamp meter bo jest totalnym gównem, zważając na palete broni w tym 2 snajperki, to nie są karabiny na wode co napierdalaja co chwile i można sie ruszac z nimi. Usunąć w pizdu, nie zostawiajac ani jednego pliku amxx na FTP , dalej zaś przed wyjściem z ftp dodać ban na nick amx_addnick , na pewno leży w plugins. 

I zrobić coś z wymuszeniami, bo ludzie średnio mają ciało na miejscu, a jak już o tym to dodać wywalenie za ping, kick starczy bez bana. I tu się złoty nie wpierdalaj bo daleko gdzieś mam twoje zdanie co ty sądzisz, masz to przekazać głównemu opiekunowi co zrobić jak tylko po to masz rangę ^^

 

 

Podpisuje się pod tym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zły pomysł by usuwać camp meter, co do tego, że są 2 snajperki to wystarczy chwila by się nauczyć z tego strzelać, opanowanie noscope czy strzelanie bez nabitego wysokiego camp meter jest proste, max godzinka i da się to ogarnąć. Nie, że tylko ja nie miałem z tym problemu, ale zauważyłem, że większość osób,, potrafi " zabijać bez wysokiego camp meter 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuje dodac do advertisements.ini  wzmianke że kolega kuba wbije scouta i awp reszcie 

 

Komu to wylizałeś dupsko że masz tego admina, skończ myśleć bo coś ci to nie wychodzi. Tu nie o ciebie chodzi ale o reszte, czego wy nie możecie zrozumieć .. rangi administracyjne a z chmurki nie możecie zejść i popatrzeć na graczy i te problemu które ich dotyczą, liczycie się tylko WY. Otwórz oczy jesteś po to aby służyć wspólnemu dobru a nie troszczyć się o własne dupsko. 

Żeby wam otworzyć nieco świat postaram się powrzucać pare ss'ów jak to gracze piszą o tych propozycjach. Proszę o chwile czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyś nauczył się grać, a nie płakać ?

 

No lizane było Madzi i innym żeby dali mi śmiesznego admina XD, nigdzie nie napisałem, że chodzi tu o mnie, imagine nie potrafić strzelać w 2k20 w jakieś gierce, lepiej jakby zdjąć camp metter, żeby każdy był pochowany i zabawa w hide & seek? Czy jak to się tam pisze? Ustaw sobie nicki pod celownikiem nauczysz się w ten sposób strzelać no scope, jak celujesz do kogoś przez 20 sekund to jesteś 2headem, nie potrzeba dużej logiki do tego, jesteś jednym z niewielu osób które nie potrafią strzelać z awp, idź na serwer only awp naucz się i wróć bo bez sensu jest gra gdy chłop przez 30 minut będzie schowany i wcelowny w jakieś miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...