Skocz do zawartości

SSMAN PROŚBA O UB


SSMAN3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): SSMAN
Godzina, data zdarzenia: 6.09.20202
Mapa: nieznana ban po wyjściu z servera 
Opis zdarzenia:Dzisiaj około godziny 20/21 dostałem bana na godzinę za reklamę gdzie opisywałem sytuację na innym serwie gdzie ta reklama brzmiała "no mój siostrzeniec grał na cheatach na ganjaskill czy coś takiego mogę ci pokazać demko z jego nickiem ale i tak ten server jest zjebany więc admin pocisk dostał" i wtedy dostałem bana za reklamę gdzie admin chyba zna regulamin i to co uznał za reklamę jest krytyką okej ... po wyświetleniu się komunikatu o ów banie powiedziałem " Co za kurwa typiara"
więc nie obraziłem jaśnie pani i ban nie powinien być uznany za obrazę. bezpodstawne cheaty ja widziałem jak kolega "pani admin strzela do gościa przez ścianę i po napisaniu że gość jest odpalony zlewka okej 70% nietrafione oskarżenia ale sprawdzić admin powinien ... 

STEAM_ID / IP: Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 398601844 ' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po pierwsze gadałeś o swoim VACu na steam i powiedziałeś "ganjaskill.eu" (demko czas 19:18). Podałeś dokładną nazwę sieci więc za to poleciał ban, po czym powiedziałeś "pierdolnięta ona jest bez kitu" (19:42). Kogo próbujesz oszukać? :v

Po drugie ciągle kogoś zgłaszasz bo Ci albo zajebał ładną bańkę albo Cię zeskanował zamiast wejść jak człowiek na spect i sobie popatrzeć na niego i ewentualnie potem go zgłosić, jeżeli faktycznie coś tam widzisz. Na Twoje zgłoszenia już nawet nie reagujemy. Nawet adminów na innych nickach podpieprzasz XD

Nie będę więcej nic opisywać bo admini jak i gracze znają Ciebie niestety z tej złej strony (jest w ogóle dobra? <myśli>), a ban według mnie oraz innych adminów jest i tak za krótki. Dlaczego? Mniej więcej dlatego, że ciągle każdego obrażasz - zazwyczaj są to osoby po prostu od Ciebie lepsze. 

Demko:

http://ehltv.hltv.org.pl/srv21635/GXPMod-2009061912-de_dust2.dem.zip

Zamykam. @GandalfBialy będzie coś chciał od siebie dopisać to dopisze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...