Jump to content
Pochylnia.pl

Recommended Posts

AMXBans

Nick w grze : Pawelekxd

Mój SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1479337735 '

Moje IP : ' 213.108.10.134 '

Data i godzina : 31.10.2020.r / 00:40

Długość bana : 7dni 

Powód bana : Nabijanie $$$

Mapa : de_dust2_csgo

_________________________________________________

Prosiłbym o unbana na serwerze ponieważ nic złego nie zrobiłem . Siedziałem po północy i grałem z jakimś człowiekiem . Po chwili on wyszedł i zostałem sam .

Uznałem że to jest dobra pora na popatrzenie za skinami oraz otworzenie skrzynek za dolary które zbierałem cały dzień . W tym momencie co ja zaczęłam z tym człowiekiem rundę to sobie odpaliłem misje do wykonania, on po prostu wyszedł chwilę po zaczęciu. Naprawdę nie chciałem nic złego robić . Rozumiem administrację bo widzą osobę po północy to odrazu sobie by pomyśleli że nabija sobie dolary . Proszę o wyrozumiałość i unbanowanie mnie na tym serwerze . Z całym szacunkiem Pawelekxd . 

 

Poniżej dane serwerowe 

IP Serwera : 80.72.34.125:27235

[CS:GO MOD JACKPOT][ONLY DD2][RESET 05.10]Pochylnia.pl @1shot1kill.pl (de_dust2

 

Edited by Pawelekxd
Link to post
Share on other sites

Obiecuję wam to że tak nie będzie . Lubię ten serwer i nie chce niczego stracić . Dziękuję za to że mnie odbanujesz . Jak np. będę sam siedział na serwerze i nie będę miał włączonej misji to bana nie dostanę i normalnie mogę sobie przebywać na nim ? Bo ja zazwyczaj robię tak że zbieram cały dzień pieniądze i później kupuje na noc sobie jakieś skiny albo dropie ze skrzynek 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...