Skocz do zawartości

ketszot-UB


ketszot

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.):ketszot
Godzina, data zdarzenia: zapewne z godzine temu, moze poltorej, ale cos okolo 14-15
Mapa:de_dust 2 
Opis zdarzenia: nie ma co opisywac, najzwyklej w swiecie gralem sobie na waszym go modzie, ktos siedzial na specu(teraz juz wiem, ze zapewne byl to admin), wyszedlem z serwera jeszcze bez bana, teraz probowalem wejsc i widze bana o tresci "czitujesz". 
STEAM_ID / IP: ' STEAM_0 : 0 : 2423782 ' 

zadnego demka nie widzialem w plikach gry, takze czekam na szybkie rozpatrzenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://megawrzuta.pl/download/1280f2c8bbb5572e13acb56210f7b5af.html

3:55 - jak strzelasz trochę dalej widać jak trzęsie Ci się celownik 
7:50 - jak strzelasz do swojego celownik naturalny i stabilny czego nie można powiedzieć gdy strzelasz się z przeciwnikiem 
10:41 - masz przeskok celownika przy strzelaniu na chłopa co jest za ścianą 
12:07 - jakoś nie naturalnie strzeliłeś tego tapa 
13:28 - zaś Ci się celownik trzęsie jak strzelasz się z 2 chłopami 
17:18 - brak pytań 
19:59 - na daleko zaś ładnie widać jak Ci się celownik trzęsie 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD nie mam pytań co do ciebie ziomek , gościu co ty wiesz o aimie a co wiesz o skillu, gram tu ciągle nie mam powodów by cheatowac , brat wszedł pykac i coś dupcia zabolała że ktoś ze skillem wbił i zaczął was niszczyc? Zacznij odróżniać aima od skilla , 7lvl face it i parę tysięcy godzin w każdego csa da ci taki rezultat a to że ty jesteś chłopakiem który nie potrafi grać i każdego ze skillem osądza o cheaty na serwerze to nie dziwię się. Sory musialem się odezwać . 

W tym momencie czuje zaszczyt że jest ban bo ktoś ze skillem w końcu dostaje bana za nic i nie ma prawa dostac UB z powodu gównianych osadzen 

Jak już Mowilem odróżniaj aima od skilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dodam że fajnego admina macie , pozdro dla Mazurka który ujął to w ten sposób , gdy kolega się spytał czemu mój Brat dostał bana za nic , to odpowiedział mu tak mniej więcej" dostał dzięki mnie , a jak chcesz to ty też zaraz bana dostaniesz" czyżby nie jest to nadużywanie praw admina? Gratuluję administracji, szkoda że nie miałem jak zrobić ss'a bo nie mogę wbić na serwer. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...