Skocz do zawartości

UB AlienNoBiceps


AlienNoBicepsOd

Rekomendowane odpowiedzi

AlienNoBIceps

23.11.2020

Około 14.25

de_inferno

Dostałem bana na serwerze CS:GO 4Maps wszedłem sobie na serwer ponieważ serwer na którym gram codziennie był pełny Only DD2 JACKPOT CS:GO. Dostałem bana za cheaty na serwerze od buta. Na serwerze na którym gram już kilka miesięcy nie dostałem bana za cheatowanie a kiedy wszedłem na ten serwer na 10 min dostałem bana. Serwer na którym gra codziennie też jest od pochylni i nie moge na nim grać dlatego to pisze :3 

Steam ID STEAM_1 : 0 : 867328085

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania robienia ss'ów (przy pierwszym lub drugim) prawdopodobnie jakis multicheat wywalił go z serwera, wiec dostał perma po rozłaczonych graczach. Jedyny błąd jaki widzę to brak zmiany powodu na "ucieczka podczas robienia ss" i myślę ze to by było na tyle w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nadal tutaj ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem wiec napisze jeszcze raz.

Użytkownik "AlienNobiceps" dostał ss'y z których uciekł lub multicheat go wywalił (co jest pokazane w logach), wiec dostał bana z opcji "rozłączeni gracze" jedynym moim błędem jest fakt ze nie zmieniłem powodu z "WH+aimbot" na przykładowo "ucieczka z ss". Wiec nadal nie rozumiem po co mam tobie szerloku opisywac demko, jeśli jest to jakiś twój kolega i próbujesz go odbanowac to już nie mój problem, rownież widze ze na siłę próbujesz podważyc kompetencje innych administratorów. 

ps. i jeśli myślisz ze ci to demko rozpisze to podaj mi konkretny powód abym to zrobił a nie tylko twoje "widzimisie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram temat ost raz już -.- bo mnie trafi z wami 
Na ss które dodał @Milynie ma sida gracza podejrzewamy z @L@M@NeR że zwyczajnie wyszedł zanim admin robił ssy ? Zapisały się adminowi ale graczowi już nie ( sprawdziliśmy to ) więc nie koniecznie musiał to być ucieczka . Skoro robiłeś mu ssy musiałeś mieć jakieś podejrzenia które pewnie dasz radę z łatwością wskazać na demku zapraszam ?
Demko żebyś nie musiał szukać https://megawrzuta.pl/download/07acd6f645400ece9113c319bc03946f.html 


Ss z testów z @L@M@NeR https://megawrzuta.pl/download/d38303d7e591e4acafec8a564a966307.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...